Окупанти й далі вивозять українське зерно: у Мелітополь пригнали потяг для завантаження

Окупанти й далі вивозять українське зерно: у Мелітополь пригнали потяг для завантаження
Фото: з відкритих джерел

З тимчасово захоплених територій Запорізької області російські військові продовжують вивозити українське зерно. Для завантаження до Мелітополя прибув черговий поїзд, повідомляє Мелітополь.City.

Для вивезення зерна, цинічно награбованого з українських запасів, окупанти проводять розчищення акваторії Бердянського торговельного порту. Разом з тим до тимчасово окупованого Мелітополя відмічено прибуття залізничного потягу для перевезення зерна. Проводиться його завантаження з метою подальшого транспортування до РФ», – повідомили у Запорізькій обласній адміністрації.

Як відомо, росіяни блокують українські порти, унеможливлюючи експорт морем, при цьому крадуть в Україні зерно та іншу сільськогосподарську продукцію.

Фермерів росіяни змушують задешево продавати їхні запаси. Вони погоджуються, бо інакше зерно заберуть силою. Мер Мелітополя Іван Федоров розповідав, що фермерам пропонують працювати за схемою «30 на 70», тобто 30% відсотків врожаю залишать фермерам, а 70% забере проросійська адміністрація.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/rosiyany-j-dali-vyvozyat-ukrayinske-zerno-u-melitopol-prygnaly-potyag-dlya-zavantazhennya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати