Шахраї заволоділи збіжжям 11 фермерів на 7 млн грн

Шахраї заволоділи збіжжям 11 фермерів на 7 млн грн
Фото: з відкритих джерел

Члени організованої групи у шахрайський спосіб привласнили понад 1100 тонн врожаю зернових, вводячи в оману керівників фермерських господарств з Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей. Про це повідомила пресслужба Кіровоградської прокуратури.

Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт скеровано на розгляд суду. Фігурантам справи загрожує до 12 років позбавлення волі.

Так, за даними слідства, обвинувачені налагодили протиправний шахрайський механізм скупки зернових, при цьому досить переконливо видавали себе за серйозних та впливових фермерів.

Злочинне угрупування псевдофермерів організував раніше судимий уродженець Олександрійського району, за участі ще трьох осіб з Київщини.

«Так, шахраї розміщували у соцмережах оголошення про викуп сільгосппродукції, доволі швидко домовлялися, обговорювали на привабливих для місцевих фермерів умовах оплати та її строків. Вивозячи зерно, давали аграріям невеликий авансовий платіж за продукцію. А згодом відстрочували розрахунок… та зникали зі зв’язку», — йдеться у повідомленні відомства.

З осені 2022 до весни 2023 року було ошукано 11 фермерів. Шахраї заволоділи збіжжям кукурудзи та сої на суму у понад 7 млн гривень.

Джерело: kurkul.com

Перегляди: 12
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/shahrayi-zavolodily-zbizhzhyam-11-fermeriv-na-7-mln-grn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати