178171

Суд у Люксембурзі відкрив справу щодо банкрутства "Кернел Холдинг"

За вимогою Стадника Михайла Васильовича суд у Люксембурзі відкрив справу про банкрутство зареєстрованої в Швейцарії акціонерної компанії Кернел Холдинг СА, у зв’язку з несплатою нею значної суми боргу на користь Стадника М.В. Зазначена сума заборгованості встановлена Лондонським судом міжнародного арбітражу. Про це пише obozrevatel.com.

Компанія Кернел Холдинг СА є засновником українського аграрного холдингу Кернел, у користуванні якого сконцентровано близько 600 тисяч сільськогосподарських земель. Кінцевим бенефіцарним власником компанії є відомий український бізнесмен Андрій Веревський.

Банкрутство компанії Кернел Холдинг СА може спричинити фінансові проблеми агрохолдингу Кернел, що в свою чергу може призвести до затримок та не виплат орендної плати власникам землі, що перебуває в оренді холдингу в Україні, проблем с контрагентами та іноземними інвесторами компанії.

Нагадаємо, що конфлікт між власниками агрохолдингу Кернел та подружжям Стадників розгорівся через відмову Кернела сплатити вартість проданих компанії Стадником Михайлом та Стадник Інесою корпоративних прав ТОВ "Стіомі-Холдинг" та Хмельницькхлібопродукт.

Також, на даний час рахунки компанії Кернел Холдинг СА у Швейцарії та Люксембурзі заарештовані за заявою Стадника М.В.

PepsiCo змінила керівника в Україні і СНД

Теґи: 

З 12 грудня на цю посаду призначений Давид Манзіні. Про зміну керівництва повідомляє Інтерфакс-Україна.

Раніше посаду керівника в цьому регіоні займав Ніл Старрок. Він покинув роботу в PepsiCo після більш ніж 30 років "бездоганної роботи" на різних посадах і вийшов на пенсію.
У Манзіні 25-річний досвід у сфері FMCG в області менеджменту, маркетингу і продажів. До приходу в PepsiCo він протягом семи років працював на посадах генерального менеджера Mars в Великобританії, Китаї та країнах СНД і три роки до того - Danone в Центральній Азії і на Кавказі.

Ваш вибір 'Подобається'.

Väderstad представляє нову Tempo L 32

Тепер Väderstad розширює сімейство сівалок, презентуючи свою найбільшу на сьогоднішній день сівалку Tempo L 32 з 32-ма висівними секціями та бункером для насіння об’ємом 3000 літрів.

53.jpg

"Tempo L 32 матиме міжряддя 375 мм та систему централізованого завантаження насіння Central Seed Fill. Для зменшення ширини міжряддя висівні секції розташовані в шаховому порядку. Також зменшили кут очищувачів рядків та встановили вужче вловлююче колесо", - каже Йорген Даль, комерційний продакт-менеджер з сівалок компанії Väderstad.

Про нову Tempo L 32 читайте тут.

 

Ваш вибір 'Подобається'.

Ексклюзивна демонстрація техніки LOZOVA MACHINERY

Цієї осені в рамках «УКАБ Агротехнології» відбувся ексклюзивний демо-показ серійних зразків техніки LOZOVA MACHINERY - короткої дискової борони ДУКАТ з шириною захвату 9 метрів і важкої дискової борони ДУКАТ GOLD з шириною захвату 6 метрів.

Фахівці компанії провели спеціальну презентацію агрегатів.

Засушливий грунт, поле, що забур'яніло, або грунт з високою вологістю - для ДУКАТ немає перешкод. Агрегати демонструють ідеальну роботу за будь-яких умов.
Незаперечна перевага борін ДУКАТ - пружинна стійка, що дозволяє кожному диску працювати без забивання абсолютно на різних агрофонах,

Вашій увазі пропонується відеогляд

ДУКАТ-9 

ДУКАТ GOLD-6 

 

Ваш вибір 'Подобається'.

"Украгролізинг" купить люксовий позашляховик за половину свого річного прибутку

Відповідний тендер опублікований в системі державних закупівель ProZorro.

Так, компанія планує придбати Toyota Hilux в комплектації Legend 2020 року випуску з дизельним двигуном, мультимедійною системою Toyota Touch 2, клімат-контролем і підігрівом передніх сидінь. Термін поставки товару - до 30 вересня 2021 року. Зараз учасники торгів можуть подавати пропозиції.

Кінцевий термін подачі заявок - 9 грудня, аукціон призначений на 10 грудня. На сайті офіційного дистриб'ютора авто даного бренду в Києві вартість такої комплектації складає 1, 431 млн гривень.

Відзначимо, що відповідно до фінансової звітності компанії за 2019 рік, її річний прибуток склав трохи більше 2,5 млн грн.

Джерело: strana.ua

Kernel розкриє секрети технологічної ефективності та підвищення дохідності на онлайн-форумі

«Kernel продовжує ділитися власним досвідом сучасного агровиробництва. Цього року учасників форуму чекає багато прикладів стабільного та ефективного розвитку агробізнесу в турбулентний період, світові тренди і зарубіжні практики антикризового менеджменту. В онлайн-форматі відбудеться презентація кейсів компанії із впровадження технологічних рішень, дослідження новітніх препаратів для збільшення врожайності та реальний досвід застосування інноваційних технологій, випробуваних на 550 тис. га! Отримані знання агровиробники зможуть направити на збільшення врожайності та підвищення своєї дохідності», – запевняють організатори заходу. 

Спікери PRO100 AGRO 2020 – експерти Kernel з унікальним досвідом на світовому та українському аграрних ринках. Програма заходу розрахована на 4 години, в межах яких заплановано 8 виступів:

  • Олександр Головін, Директор із закупівель зернових та олійних культур Kernel. Тема: «Розвиток і трансформація проєкту Open Agribusiness».

  • Аркадій Лунгул, Керівник науково-дослідного відділу Kernel. Тема: «Результати польових випробувань технологій вирощування 2020 року».

  • Михайло Журба, Заступник керівника науково-дослідного відділу Kernel. Тема: «Багаторічні результати випробувань біологічних препаратів та технології підтримання родючості ґрунтів».

  • Олександр Доценко, Головний агрохімік Kernel. Тема: «Системи живлення кукурудзи та соняшнику в Kernel».

  • Євгеній Сапіженко, Заступник директора Агробізнесу з інноваційного і цифрового розвитку Kernel. Тема: «Використання інструментів моніторингу стану полів для підвищення відсотка досягнення їх потенціалу».

  • Юрій Пономаренко, Провідний інженер-дослідник Kernel. Тема: «Підходи щодо технічного забезпечення інтенсивних технологій, оптимізація парку техніки».

  • Віталій Андрющенко, Головний технолог проєкту Open Agribusiness Kernel. Тема: «Технологічний супровід в проєкті Open Agribusiness. Можливості, переваги, досягнення».

  • Дмитро Грушецький, засновник студії аграрних систем SAS, співведучий YouTube-каналу AGROSPHERA

Придбати квиток на PRO100 AGRO 2020 – Online можна за посиланням.

Скористайтеся можливістю збільшити врожайність і підвищити свою дохідність!