Свинина живою вагою подорожчала до 84,15 грн/кг

Свинина живою вагою подорожчала до 84,15 грн/кг
Фото: з відкритих джерел

Оператори ринку живця свиней забійних кондицій зустріли початок серпня на підвищенні цін, повідомляють аналітики Асоціації «Свинарі України».

Останні торги липня завершилися зміцненням закупівельних цін на свиней забійних кондицій на 1,5-3 грн/кг проти минулотижневих котирувань. Тож, средньозважена ціна закупівлі зросла на 2,9% і зупинилася на позначці 84,15 грн/кг. Утім, не дивлячись на позитивну динаміку, регіональна розбіжність цін збереглася: на Заході котирування коливалися в межах 83-84 грн/кг, у Центрі кілограм свинини живою масою коштував 84-86 грн/кг, на Сході нижній поріг цін був на гривню вищим.

Представники м’ясопререробки відзначають відносно плановий перебіг реалізації із незначними коливаннями активності, тож помітних затримок та/чи перехідних запасів продукції більшість із них не має. Разом із тим, заготівельники констатують брак кондиційної свинини через уповільнення темпів приросту живої маси свиней за спекотних погодних умов. Так, окремі постачальники живця вимушені відтермінувати відвантаження, щоб тварини встигли дійти до стандартної забійної маси або скорочувати обсяг товарних партій. З огляду на це, “літня” пропозиція залишатиметься вирішальним чинником впливу на ціни.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/svynyna-zhyvoyu-vagoyu-podorozhchala-do-8415-grn-kg
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати