Tempo950x100

Tempo300x100

Свинина живою вагою продовжує дешевшати

Свинина живою вагою продовжує дешевшати
Фото: з відкритих джерел

На межі сезонів ціни на живець свиней продовжили рух на пониження, повідомили аналітики Асоціації «Свинарі України» з посиланням на результати щотижневого моніторингу.

Цінові перемовини минулої п’ятниці для операторів вітчизняного ринку свинини завершилися послабленням заготівельних цін. Так, живець свиней забійних кондицій цього тижня переважно закуповували по 65-68 грн/кг, хоча епізодично звучали ціни як нижче, так і вище згаданої мінімальної планки. Середньозважена ціна заготівлі другий тиждень поспіль втрачає 5% проти попереднього, склавши 66,1 грн/кг. До цієї позначки тяжіють середні ціни на Заході та в Центрі, тоді як на Сході та Півдні ціни дещо вищі.

Відгуки про перебіг реалізації від представників м’ясопереробки на цьому тижні неоднозначні. Так, частина постачальників охолодженої свинини констатує відносно рівномірний перебіг торгівлі без істотних залишків. Окремі нарікають на її млявість через слабший ніж зазвичай попит з боку глибокої м’ясопереробки, яка цього сезону зменшила обсяги запасів. Водночас, істотно менші поставки імпортної сировини у кінці осені майже нівелюють зовнішній вплив на ціни закупівлі.

Щодо прогнозів цінової динаміки на грудень, то більшість заготівельників не очікує передсвяткового ажіотажу на ринку, проте вважають, що у першій декаді місяця та напередодні свят ціна закупівлі має відновитися.

Перегляди: 2222
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/svynyna-zhyvoyu-vagoyu-prodovzhuye-deshevshaty-2
Like
Цікаво
Подобається
3
Сумно
2
Нічого сказати