ТОП-5 законопроєктів, прийняття яких необхідне для аграріїв

ТОП-5 законопроєктів, прийняття яких необхідне для аграріїв
Фото: з відкритих джерел

Незабаром розпочнуться перші пленарні засідання ВРУ у 2023 році, тому УКАБ вже традиційно підготував ТОП-5 важливих законопроєктів, які потребують якнайшвидшого прийняття для забезпечення стабільної роботи агросектору та підтримки вітчизняних аграріїв.

Законопроєкт №8298 – зменшення фінансового навантаження на сільгоспвиробників, які працюють на територіях, де велися (ведуться) бойові дії або окупованих територіях за рахунок унормування питання звільнення від сплати єдиного податку 4 групи для агровиробників.

Законопроєкт №8079 – надання підтримки платникам податків у непростий воєнний час за рахунок зменшення штрафів за несвоєчасне подання податкової звітності, якщо це відбулося через збройну агресію росії.

Законопроєкт №8051 – надання часткової компенсації витрат і дотацій на розвиток вітчизняних господарств, зокрема й на майбутнє будівництво та придбання обладнання.

Законопроєкт №8025 – запровадження окремої державної підтримки для аграріїв через субсидії та кредитування.

Законопроєкт №7588 – підвищення ефективності використання земель сільськогосподарського призначення суб’єктами державного сектору економіки.

Разом з тим, вкрай нагальним залишається питання розробки та внесення змін до Податкового кодексу України з метою врегулювання ситуації із звільненням від сплати мінімального податкового зобов’язання на територіях, де велися (ведуться) бойові дії або територіях, які було окуповано.

УКАБ закликає народних обранців включити до порядку денного ВРУ та підтримати вищезазначені законодавчі ініціативи.

324599507_627949152354459_5241000368461641027_n
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/top-5-zakonoproyektiv-pryjnyattya-yakyh-neobhidne-dlya-agrariyiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати