Туск не має планів призупиняти торгівлю з Україною, – посол Польщі

Туск не має планів призупиняти торгівлю з Україною, – посол Польщі
Фото: з відкритих джерел

Посол Польщі в Україні Ярослав Гузи запевнив, що очільник польського уряду Дональд Туск не має планів призупиняти торгівлю між Польщею та Україною.

Про це дипломат сказав у інтерв’ю Forbes Ukraine, передає Укрінформ.

Гузи зазначив, що заяву Туска неправильно зрозуміли.

«Це (тимчасове закриття кордону – ред.) обговорювалось як потенційна ситуація, а не як прийняття рішення. Медіа підхоплюють такі речі, а потім громадськість розгублена», – сказав посол.

За його словами, польська громадськість усвідомлює, що таке рішення було б болючішим для Польщі, оскільки вона має позитивне сальдо у торгівлі з Україною.

Гузи зауважив, що закриття кордону для торгівлі спричинило б складнощі для обох країн.

«На кордоні достатньо проблем. Не треба, щоб вони зростали до рівня закриття кордону для торгівлі в цілому. Від премʼєр-міністра Туска не було жодних таких ідей», – підсумував дипломат.

Як повідомляв Укрінформ, глава польського уряду Дональд Туск під час спільної пресконференції з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гар Стьоре у Варшаві 28 лютого заявив, що ліміти на ввезення до Польщі агропродукції з України, які пропонує Брюссель і Київ, для Варшави є “неприйнятними”, Польща розглядає можливість “тимчасового закриття кордону” на українські продукти.

Перегляди: 108
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/tusk-ne-maye-planiv-pryzupynyaty-torgivlyu-z-ukrayinoyu-posol-polshhi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати