У світі голодує понад 800 мільйонів осіб

У світі голодує понад 800 мільйонів осіб
Фото: з відкритих джерел

Конфлікти, пандемія COVID-19, кліматична криза та зростання витрат посилили загрозу голоду для 828 млн осіб у світі. 

Як передає Укрінформ, про це йдеться у доповіді Всесвітньої продовольчої програми (ВПП), оприлюдненій на вебсторінці організації.

Зазначається, що кількість тих, хто стикається з гострою нестачею продовольства, різко зросла – зі 135 млн у 2019 році до 345 млн – у 2022-му. 50 мільйонів осіб у 45 країнах перебувають на межі голоду, а 828 мільйонів людей у світі не мають достатньої кількості їжі та щовечора лягають спати голодними.

ВПП потребує 22,2 мільярда доларів, щоб охопити 152 мільйони людей у ​​2022 році. Однак, оскільки світова економіка постраждала від пандемії COVID-19, розрив між потребами та фінансуванням більший, ніж будь-коли.

Згідно з доповіддю, загроза голоду зумовлена кількома факторами. 60 відсотків голодуючих живуть у районах, охоплених війною і насильством. Ще одним доказом цього слугує російська війна проти України, зазначають у ВПП.

Тим часом кліматичні потрясіння знищують живу природу, врожаї та засоби до існування, а також підривають здатність людей прогодувати себе, а економічні наслідки пандемії доводять голод до безпрецедентно високих кількісних показників.

У доповіді наголошується на необхідності збільшити обсяги гуманітарної допомоги й залучення до фінансування різних джерел.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-sviti-goloduye-ponad-800-miljoniv-osib
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати