Свинина живою вагою знову подорожчала

Свинина живою вагою знову подорожчала
Фото: з відкритих джерел

Перша декада листопада завершується продовженням позитивної цінової динаміки на ринку свиней забійних кондицій. Про такі підсумки щотижневого моніторингу цін на ринку живця звітують аналітики Асоціації «Свинарі України».

У ході торгів минулого тижня закупівельні ціни на свинину живою масою в усіх регіонах наблизилися до узгодження: більшість товарних партій цього тижня закуповували по 72-74,5 грн/кг. Хоча епізодично спостерігалися і вищі цінові позначки, регіональні середні ціни зблизилися, а середньоринкова позначка зупинилася на рівні 73,65 грн/кг, що на 4,1% вище ніж тижнем раніше.

Представники м’ясопереробної галузі відзначають, що перебіг реалізації загалом відповідає сезонним тенденціям відповідного періоду, хоча подекуди спостерігається посилення конкуренції між постачальниками охолодженої свинини.

Не дивлячись на це, більшість заготівельників не очікують «розвороту» цінового тренду. Так, окремі оператори вважають, що обмеженням для подальшого росту цін слугуватиме менша активність заготівлі сировини м’ясокомбінатами перед зимовими святами. Водночас, решта просто озвучують побажання щодо стабілізації цін закупівлі.

Перегляди: 34
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-gotova-vidnovyty-postachannya-silskogospodarskoyi-produkcziyi-v-indoneziyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати