Україна та Молдова планують оптимізувати проходження митниці та перевезення агропродукції

Україна та Молдова планують оптимізувати проходження митниці та перевезення агропродукції
Фото: з відкритих джерел

Керівники аграрних міністерств України та Молдови Микола Сольський і Володимир Боля обговорили питання зниження тарифів на перевезення залізницею українських сільгосптоварів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства агрополітики та продовольства.

Міністри обговорили поточний стан у переговорах щодо зниження тарифу на перевезення залізницею української агропродукції через Молдову. 

Молдовська сторона повідомила про завершення формування пропозицій щодо нових тарифів в залежності від гарантованого обсягу перевезень української сільськогосподарської продукції. Наступного тижня такі пропозиції повинні бути передані для вивчення українській стороні.

Володимир Боля зазначив, що Молдова зацікавлена в тому, щоб об’єми перевезень зросли, але при цьому обсяги автоперевезень скоротилися, це можливо лише у випадку значного зростання перевезень молдовською залізницею. Це відповідає інтересам обох країн: молдовської залізниці та учасникам ринку. 

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-ta-moldova-planuyut-optymizuvaty-prohodzhennya-mytnyczi-ta-perevezennya-agroprodukcziyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати