Україна та Польща обговорили можливості втілення гуманітарної місії «Grain from Ukraine»

Україна та Польща обговорили можливості втілення гуманітарної місії «Grain from Ukraine»
Фото: з відкритих джерел

Про механізми, інструменти й напрями впровадження програми «Grain from Ukraine» йшлося під час зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського та Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Бартоша Ціхоцкі.

Сторони обговорили можливості розширення кола партнерів-учасників гуманітарної програми, нагальні питання щодо механізмів її фінансування та процедуру взаємодії учасників на кожному етапі впровадження гуманітарної місії.

«Реалізація ініціативи – спільна робота України та партнерів і для нас важливо, щоб вона була максимально ефективною. Від цього залежить не лише економічна стабільність нашої країни у складний час, а й загалом продовольча безпека світу», – зазначив Микола Сольський.

Міністр також підкреслив важливість застосування усього можливого транспорту, який дозволяє збільшувати обсяги експорту української агропродукції. Бартош Ціхоцкі наголосив, що Польща й надалі активно підтримуватиме Україну, зокрема, у питаннях забезпечення продовольчої безпеки світу.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-ta-polshha-obgovoryly-mozhlyvosti-vtilennya-gumanitarnoyi-misiyi-grain-from-ukraine
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати