Tempo950x100

Tempo300x100

Україна у поточному маркетинговому році скоротила агроекспорт на 9 мільйонів тонн

Україна у поточному маркетинговому році скоротила агроекспорт на 9 мільйонів тонн
Фото: з відкритих джерел

Україна у 2023/2024 маркетинговому році – з 1 липня по 15 грудня 2023 року – експортувала близько 24 млн т зернових, олійних та продуктів їхньої переробки, що на 9 млн т менше, ніж за аналогічний період торік.

Про це розповів генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Олег Хоменко в інтерв’ю для Укрінформу.

«Якщо казати про експорт не тільки морським коридором, а всіма каналами, то станом на 15 грудня з початку 2023/2024 МР Україна експортувала зернових, олійних та продуктів їхньої переробки близько 24 млн тонн. Водночас станом на аналогічний період торік було трохи більше 33 млн т. Тобто скорочення експорту у нас приблизно становить 9 млн т за цей період», – сказав він.

Хоменко зазначив, що, за прогнозом асоціації, на кінець поточного маркетингового року перехідні залишки зерна в Україні можуть становити 17,1 млн т, якщо обсяги експорту залишатимуться на поточному рівні.

Перегляди: 15
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-u-potochnomu-marketyngovomu-roczi-skorotyla-agroeksport-na-9-miljoniv-tonn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати