Україна відправила майже 500 тисяч тонн гуманітарних вантажів із пшеницею до нужденних країн

Україна відправила майже 500 тисяч тонн гуманітарних вантажів із пшеницею до нужденних країн
Фото: з відкритих джерел

Майже 500 тис. тонн гуманітарних вантажів із пшеницею Україна відправила до нужденних та голодних країн. Із них — 140 тис. тонн цієї культури було відвантажено в рамках гуманітарної програми Grain from Ukraine. Сьогодні до кенійського порту Момбаса прибуло судно з 30 тис. тонн української пшениці. Всього за час роботи зернового коридору до Кенії було відвантажено понад 320 тис. тонн цієї культури.

Також у рамках Grain from Ukraine до Чорноморського порту під завантаження стало судно Negmar Cicek, яке повезе 30 тис. тонн пшениці до Ємену. Це шостий танкер у рамках гуманітарної програми і 4-те судно в загальному підрахунку, яке прямує до Ємену. За період зернової ініціативи Ємен отримав від України понад 200 тис. тонн гуманітарної пшениці.

У рамках ВПП ОНН та Grain from Ukraine Україна відвантажила понад 500 тис. тонн пшениці на 16-ти суднах. Це майже 10% від загальної кількості поставок цієї культури, або 16,2% із обсягу, який був відправлений до нужденних країн.

Всього у рамках зернового коридору Україна відправила 25,2 млн тонн агропродукції на 828 суднах.

За останній тиждень із українських портів вийшло 24 судна з 1,2 млн тонн зернових.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-vidpravyla-majzhe-500-tysyach-tonn-gumanitarnyh-vantazhiv-iz-pshenyczeyu-do-nuzhdennyh-krayin
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати