Українська компанія створює інноваційні джеми з натуральними підсолоджувачами

Українська компанія створює інноваційні джеми з натуральними підсолоджувачами
Фото: з відкритих джерел

Компанія «Фіта-Трейд», що входить до складу аґрі-фуд платформи HD-group, почала виготовляти варення та джеми на основі цукрової альтернативи – фруктози та стевії.

Раніше у лінійці «Фіта-Трейд» були класичні рецептури джемів та варення з абрикосами, полуницею, малиною, смородиною, чорницею, обліпихою та ін.

Окрім класичних рецептур «Фіта-Трейд» тепер розпочала виробництво продукції, яка не містить у своєму складі цукор.

«Розроблено дві лінійки – одна на фруктозі, яка може підійти людям з цукровим діабетом та людям, які слідкують за рівнем інсуліну у крові та своєю вагою. Друга лінійка – це джеми, де компанія використовує стевію та низькоколорійний цукор – еретритол», – коментує Олександр Братішкін, директор «Фіта-Трейд».

Сьогодні «Фіта-Трейд» виробляє 32 види джемів та варення, у 8 видах із яких використано природні цукрозамінники.

У компанії акцентують, що споживачі зараз все частіше слідкують за своїм здоров’ям, харчовими звичками, тому «Фіта-Трейд» переналаштовує лінійку, запускає нові продукти, що відповідають останнім трендам та попиту серед споживачів. 

Безцукрові джеми та варення можна знайти у мережі супермаркетів Varus, на майданчиках Маркетплейс Розетка, PROM, Епіцентр. 

Також компанія підписує контракт на експорт новинок з Великою Британією, додав Олександр Братішкін.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinska-kompaniya-stvoryuye-innovaczijni-dzhemy-z-naturalnymy-pidsolodzhuvachamy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати