Українські виробники молочки придивляються до закупівель молока в Польщі

Українські виробники молочки придивляються до закупівель молока в Польщі
Фото: з відкритих джерел

Восени молокозаводи в Україні розглядатимуть можливість закупівлі молока у польських кооперативів для забезпечення стабільного виробництва молочної продукції. На ринку спостерігається дефіцит сировини. Про це розповів виконавчий директор Спілки молочних підприємств України (СМПУ) Арсен Дідур.

“Наші молочні підприємства отримали закупівельні пропозиції від польських виробників молока на рівні українських цін. Вже у вересні молокозаводи можуть привезти з Польщі контракти на 15-20 тисяч тонн сировини щомісяця після перемовин з молочними кооперативами”, – заявив Дідур.

За його словами, вдатися до імпорту, як альтернативи, переробні підприємства змушені у відповідь на потенційні ризики. А саме – дефіцит якісного промислового молока, його стрімке здорожчання в Україні та можливе зростання цін на готову молочну продукцію у зв’язку з цим.

Виробники молока також додають, що не отримують дотацій від держави під час війни, щоб збільшити поголів’я та виробництво. Це загрожує харчовій безпеці України, вважають в СМПУ. Таким чином, виробники молочної продукції намагаються уникнути ризиків дефіциту сировини та зростання цін на готову молочну продукцію, запевняють в Спілці молочних підприємств України.

Перегляди: 9
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-vyrobnyky-molochky-prydyvlyayutsya-do-zakupivel-moloka-v-polshhi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати