Укрзалізниця готова надавати відправникам зерновози без аукціонів

Укрзалізниця готова надавати відправникам зерновози без аукціонів
Фото: з відкритих джерел

АТ «Укрзалізниця» готове надати вагони-зерновози всім бажаючим відправникам без участі в електронних аукціонах на право їх отримання. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи компанії Валерій Ткачов.

«Для того, щоб отримати зерновози, не потрібно брати участь у аукціонах», – підкреслив він.
Як уточнив фахівець, для замовлення вагонів необхідно лише «ввести в АС «Месплан» замовлення на перевезення зерна у вагоні-зерновозі ЦТЛ та проставити електронну заявку на перевезення на конкретну дату навантаження».

Також В. Ткачов нагадав, що з 1 липня вартість використання зерновозів філії ЦТЛ АТ «Укрзалізниця» становить лише 300 грн/доба (без ПДВ). Основною причиною здешевлення вартості використання зерновозів ЦТЛ є суттєве зниження попиту на вагони-зерновози на ринку перевезень через скорочення загального обсягу перевезення зерна, блокування «зернового коридору», введення обмежень сусідніми західними країнами на експорт зерна з України.

«Зазначений рівень ставок плати цілком відповідає середньоринковій вартості зерновоза в Україні на даний час», – підкреслив він.

Джерело: АПК-Інформ

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrzaliznyczya-gotova-nadavaty-vidpravnykam-zernovozy-bez-aukczioniv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати