Уряд ухвалив Постанову, яка підвищить ефективність розвитку галузей свинарства та птахівництва

Уряд ухвалив Постанову, яка підвищить ефективність розвитку галузей свинарства та птахівництва
Фото: з відкритих джерел

Кабмін схвалив Постанову № 616 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2008 р. № 413 і від 31 жовтня 2012 р. № 1003, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України». Документ розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Зокрема, постановою, відповідно до вимог Європейського законодавства, актуалізовано перелік хвороб тварин, заходи з профілактики, локалізації та, за необхідності, ліквідація хворих тварин за рахунок державного бюджету. Також передбачається відшкодування з держбюджету фізичним особам вартості птиці, знищеної під час здійснення протиепізоотичних заходів.

Крім того, реалізація положень зі здійснення профілактичних заходів дозволить забезпечити, зокрема, створення умов для розвитку галузей свинарства та птахівництва, нових робочих місць, збільшить надходження до бюджетів різних рівнів.

Довідково. Протиепізоотичні заходи – організаційно-господарська та спеціальна ветеринарно-санітарна діяльність, у тому числі, профілактична і діагностична, спрямована на запобігання заразним хворобам тварин, їх виявлення та ліквідацію.

Перегляди: 9
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/uryad-uhvalyv-postanovu-yaka-pidvyshhyt-efektyvnist-rozvytku-galuzej-svynarstva-ta-ptahivnycztva
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати