Уряд затвердив мінімальні ціни на пластикові пакети

Уряд затвердив мінімальні ціни на пластикові пакети
Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів встановив мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети. Рішення стосується великих пакетів та вступає в дію з 1 лютого 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Згідно з рішенням уряду, мінімальні роздрібні ціни на пакети із стінками товщиною понад 50 мікрометрів, призначені для пакування та транспортування товарів і продуктів у точках роздрібної торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, становитимуть:

2,00 грн – пакет без ручок і бокових складок;
2,50 грн – пакет без ручок, але з боковими складками або з ручками без бокових складок;
3,00 грн – пакет з ручками і боковими складками.

Нагадаємо, з гідно з законом з 10 грудня забороняється безоплатне розповсюдження пластикових пакетів у роздрібній торгівлі та закладах громадського харчування. Ця заборона не поширюється на біорозкладні та надтонкі пластикові пакети, що призначені для пакування та транспортування свіжої риби, м’яса, сипучих продуктів, льоду та використовуються як первинна упаковка до 1 січня 2023 року.

Крім того, з 10 березня 2022 року забороняється розповсюдження в магазинах та закладах громадського харчування надтонких (із стінками товщиною менше 15 мікрометрів), тонких (із стінками товщиною від 15 до 50 мікрометрів) та оксорозкладних пластикових пакетів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/uryad-zatverdyv-minimalni-cziny-na-plastykovi-pakety
Like
Цікаво
3
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
3