Урядом спрощено процедуру фумігації зерна

Урядом спрощено процедуру фумігації зерна
Фото: з відкритих джерел

Опубліковано постанову від 04 жовтня 2022 р. № 1120, прийняту Урядом з метою забезпечення виконання Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, підписаної відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 липня 2022 року № 626 «Про делегацію Уряду України для участі у багатосторонніх переговорах з підготовки та узгодження проекту Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів».

Для вирішення проблеми з оплатою послуг, пов’язаних з фумігацією вантажів із об’єктами регулювання за кордоном до Переліку послуг включено послуги зі знезараження та/або фумігації за кордоном вантажів, що експортуються, винагороду комісіонера при здійсненні знезараження та/або фумігації за кордоном вантажів, що експортуються.

Згідно прийнятих змін доповнено перелік послуг, робіт, прав інтелектуальної власності, інших немайнових прав, призначених для продажу (оплатної передачі), за операціями з імпорту яких рекомендовано Національному банку забезпечити здійснення переказів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022 р. № 153 «Про окремі питання щодо забезпечення здійснення імпорту».

Прийняті зміни сприятимуть розблокуванню проходу морських суден із сільськогосподарською продукцією, що експортується згідно з Ініціативою щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів під час військового стану.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/uryadom-sproshheno-proczeduru-fumigacziyi-zerna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати