USAID АГРО виділяє 57 млн грн для проєктів вітамінізації борошна в Україні

USAID АГРО виділяє 57 млн грн для проєктів вітамінізації борошна в Україні
Фото: з відкритих джерел

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (USAID АГРО) надасть 57 млн грн для співфінансування проєктів вітамінізації борошна в Україні. Про це USAID АГРО повідомила 11 серпня на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначається, наразі фортифікація (збагачення) борошна вітамінами та мікроелементами вже впроваджена в понад 80 країнах світу.

«Щоб надати українським борошномельним підприємствам більше можливостей для розвитку, програма USAID АГРО співфінансує 15 проєктів вітамінізації борошна в Україні із загальним бюджетом до 57 млн грн. Це дозволить зробити українську продукцію більш конкурентною та затребуваною на нових міжнародних ринках, розширити асортимент та збільшити обсяги переробки», – підкреслюється в повідомленні.

В USAID АГРО також уточнили, що кінцевим терміном подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи) на отримання фінансування встановлено 17 вересня п.р.

Джерело: АПК-Інформ

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/usaid-agro-vydilyaye-57-mln-grn-dlya-proyektiv-vitaminizacziyi-boroshna-v-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати