Великий американський зернотрейдер ADM закликав відновити “зернову угоду”

Великий американський зернотрейдер ADM закликав відновити “зернову угоду”
Фото: з відкритих джерел

ADM наполегливо закликає всі залучені сторони об’єднатися, щоб відновити та повернути повноцінну дію Зернової ініціативи ООН. 

Будучи одним із провідних виробників пшениці, кукурудзи та ячменю, Україна є важливою опорою глобальної продовольчої безпеки, а зерновий коридор має дозволив українським фермерам продовжувати виконувати цю життєво важливу роль навіть попри вторгнення Росії.

У тексті повідомлення ADM наголосили: «З лютого 2022 року, окрім пріоритету безпеки наших українських колег та їхніх сімей, ADM зосереджується на підтримці українських фермерів і забезпеченні надходження їжі до тих, хто її потребує, у всьому світі. Ми продовжуватимемо використовувати всі наші ресурси та співпрацюємо з усіма нашими партнерами, щоб знайти інші маршрути для українського зерна на світові ринки, але немає справжньої заміни українським портам на Чорному морі. ADM зобов’язується підтримувати угоду щодо безпечного проходження продовольства та сільськогосподарської продукції через зерновий коридор. Ми вважаємо, що це має вирішальне значення для задоволення глобальних потреб у харчуванні, для сільськогосподарського сектора України та для економічного відновлення після закінчення війни».

Про ADM

ADM розкриває силу природи для покращення якості життя. Ми є провідною глобальною компанією з годівлі для людей і тварин, яка пропонує рішення сьогодні з поглядом на майбутнє. Ми прокладаємо нові шляхи для здоров’я та добробуту, оскільки наші вчені розробляють новаторські продукти для підтримки здоровішого способу життя. Ми є передовим інноватором, який прокладає шлях до нового майбутнього рослинних споживчих і промислових рішень для заміни продуктів на основі нафти. Ми є неперевершеним менеджером ланцюга поставок сільськогосподарської продукції та переробником, який забезпечує продовольчу безпеку, поєднуючи місцеві потреби з глобальними можливостями. І ми є лідером у сфері сталого розвитку, масштабуючи цілі ланцюжки створення вартості, щоб допомогти декарбонізувати нашу галузь і захистити нашу планету. Від зародка ідеї до результату рішення ми даємо клієнтам перевагу у вирішенні проблем харчування та сталого розвитку сьогодні та завтра.

Джерело: ASPI

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/velykyj-amerykanskyj-zernotrejder-adm-zaklykav-vidnovyty-zernovu-ugodu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати