В Росії в “халяльні” продукти додавали свинину

В Росії в “халяльні” продукти додавали свинину

Утім не завжди наявність сертифікату вказує на відповідність продукту стандартам. Так, один з російських виробників додавав у курячі пельмені свинину. Частки іншого виду м’яса в продукті виявила перевірка, пише Meat-Inform.

“Свердловський Россільгоспнагляд знайшов в складі пельменів з м’ясом птиці “Пельмені “Московські” халяль” ДНК свині. Виробника товару (“Равіс-птахофабрика Сосновська” з Челябінської області) чекає штраф на суму від 100 до 300 тис. рублів. Крім цього, можливе припинення дії декларації про відповідність технічним регламентам Митного союзу”, – повідомляє видання.

Згідно з останніми прогнозами, до 2030 року кількість мусульманського населення сягне 3 млрд осіб – це на 70% більше, ніж зараз. Бізнес уже почав реагувати на таку зміну в структурі споживачів. Згідно зі звітом Ісламського центру економічного розвитку в Дубаї State of the Global Islamic Economy Report, світовий ринок мусульманських послуг (крім фінансів) та харчових продуктів з маркуванням халяль до 2023 року досягне позначки 3 трлн доларів США. Обсяг ринку лише продуктів досягне 1,9 трлн доларів, що на 6,1% більше, ніж зараз.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-rosiyi-v-halyalni-produkty-dodavaly-svynynu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати