В Україні змінили умови проведення аукціонів із приватизації спиртзаводів

В Україні змінили умови проведення аукціонів із приватизації спиртзаводів
Фото: з відкритих джерел

Міністерство економіки ініціювало внесення до умов приватизації активів держпідприємства “Укрспирт” зобов’язання про погашення покупцем частини кредиторської заборгованості в розмірі його балансової вартості, еквівалентної стартовій ціні активу, написав в. о. директора ДП Сергій Блескун у Facebook.

“Міністерство економіки ініціювало внесення до умов продажу зобов’язання про погашення частини кредиторської заборгованості підприємства у розмірі балансової вартості активу, який він купляє (фактично це є стартова ціна)”, – повідомив він.

Як зазначив Блескун, зміну умов приватизації активів спиртової галузі передбачає закон №1914-IX про збалансованість бюджетних надходжень (раніше – “ресурсний” законопроект №5600), що набуває чинності з 1 січня 2022 року.

За даними в.о. директора ДП, на сьогодні загальна балансова вартість заводів “Укрспирту” становить близько 450 млн грн, цього вистачає для розрахунку з усіма боргами.

“На сьогодні проведено 29 із 41 аукціону, і за 22 об’єкти інвестори вже перерахували кошти у бюджет країни розміром майже 1,5 млрд грн”, – підсумував керівник “Укрспирту”.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-zminyly-umovy-provedennya-aukczioniv-iz-pryvatyzacziyi-spyrtzavodiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати