Вчені отримали із коноплі їстівне нанопокриття для їжі

Вчені отримали із коноплі їстівне нанопокриття для їжі
Фото: з відкритих джерел

Pressure BioSciences (PBIO) приступила до процедури оцінки своєї запатентованої технології UltraShear, щоб продемонструвати промислову масштабованість їстівних покриттів з канабідіолом (CBD), які подовжують термін зберігання свіжих продуктів.

Технологія базується на наноемульсії «олія-у-воді». Наразі очікується публікація результатів досліджень з приводу засвоюваності рецептури покриття шлунково-кишковим трактом.

Розробники говорять, що промислове використання їстівних покриттів зазвичай має проблеми з обмеженнями ефективності через низьку стабільність і розчинність. 

Технологія нанесення покриттів на основі наноемульсій PBIO обіцяє покращити цю ситуацію. Зокрема, вона має надзвичайно низький і послідовний розподіл нанокрапель за розміром. Інноваційне покриття є стабільним, а технологія – такою, що піддається масштабуванню.

Дослідження уже продемонстрували антимікробну ефективність CBD проти патогенів людини, а нещодавно і проти патогенів рослин – особливо грибів, пов’язаних з розвитком гнилі в продуктах. 

Повідомляється, що розробка викликає інтерес серед споживачів, які все більше зосереджуються на повністю натуральних і органічних харчових продуктах без консервантів, із «зеленою етикеткою, а також серед інвесторів, які шукають нові рішення для харчової промисловості.

PBIO встигла протестувати інноваційне покриття на полуниці. Виявилося, що нанесення наночастинок на ягоду знижує швидкість процесів її дозрівання. Розкладається ягода теж набагато повільніше, ніж необроблена.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vcheni-otrymaly-iz-konopli-yistivne-nanopokryttya-dlya-yizhi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати