Відбудова і відновлення Каховської ГЕС має відбуватись на основі наукового обґрунтування

Відбудова і відновлення Каховської ГЕС має відбуватись на основі наукового обґрунтування
Фото: з відкритих джерел

Наслідки руйнування дамби Каховської ГЕС, вплив цього на рибальство, сільське господарство, туризм, транспорт та інші галузі економіки, пошук можливих рішень та стратегій для їх мінімізації обговорили учасники міжнародного заходу «Вплив руйнування Каховського водосховища на екологію та економіку Північного Причорномор’я».

Захід організовано  Інститутом кліматично орієнтованого сільського господарства НАН України.

Участь в обговоренні взяли перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, представники ЄС, ФАО, міжнародні експерти та українські науковці.

За словами першого заступника Міністра, терористичні дії росії на Каховській ГЕС завдали негативних наслідків у всіх сферах. Тому важливо розробити план її відбудови і відновлення з урахуванням всіх факторів і наукових обґрунтувань.

«Уряд прийняв рішення про початок проєктних робіт щодо відбудови Каховської ГЕС. Наша мета – відбудова і відновлення на основі потенційного аналізу всіх можливих факторів впливу: екологічних, на  сільське господарство, комунальну сферу, очищення питної води. Це неможливо зробити без активної участі науки», – зазначив Тарас Висоцький.

Перший заступник міністра відзначив важливість діяльності  робочої групи науковців на базі Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства, яка досліджує і розробляє пропозиції щодо відновлення Каховської ГЕС.  

Перегляди: 7
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vidbudova-i-vidnovlennya-kahovskoyi-ges-maye-vidbuvatys-na-osnovi-naukovogo-obgruntuvannya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати