Вигідна інвестиція у здоров’я культур

Вигідна інвестиція у здоров’я культур
Фото: з відкритих джерел

Гідротермічні умови, що складаються цієї весни, стали сприятливими для широкого спектра патогенів культурних рослин. Тож коли дія фунгіцидних протруйників на соняшнику, сої, ярих зернових та інших культурах завершиться, фахівці компанії Ukravit рекомендують аграріям подбати про надійний подальший захист від поширених хвороб.

«Початкові етапи вегетації для сільськогосподарських культур – дуже важливі, і від того, наскільки сприятливе середовище аграрій зможе їм забезпечити в цей період, великою мірою залежить майбутня врожайність, – відзначає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – Так, на шляху повноцінного розвитку соняшника, ярих зернових, сої та інших культур найближчим часом стануть хвороби. Така ситуація зумовлена, в першу чергу, специфікою погодних умов цієї весни, що характеризувалася значними опадами та температурним режимом, і створила сприятливі умови для ураження культур комплексом патогенів. Тож коли дія фунгіцидних протруйників завершиться, у битву за врожайність мають своєчасно вступити фунгіцидні обприскування – як профілактичні, так і ті, що проводять за перших ознак прояву хвороб. І перевага тут – на боці багатокомпонентних продуктів, що здатні контролювати максимально широкий спектр небезпечних хвороб і за рахунок тривалої дії попереджувати подальше проростання спор та інфікування нових приростів. Крім того, вони не викликають у патогенів резистентності».

Щоб захистити соняшник, сою, ярі зернові та інші культури від поширених хвороб, Олександр рекомендує обрати інноваційний трьохкомпонентний фунгіцид із фізіологічним ефектом Капітал (азоксистробін, 150 г/л + ципроконазол, 60 г/л + епоксиконазол, 50 г/л). Завдяки поєднанню трьох діючих речовин він забезпечує контроль широкого спектра хвороб як оброблених рослин, так і нового приросту. Азоксистробін при потраплянні на листову поверхню рослин переміщується акропетально і трансламінарно й здатен контролювати збудників із 4-х класів – Аскоміцети, Базидіоміцети, Дейтероміцети та Ооміцети. Ципроконазол – інгібує біосинтез стеринів, в тому числі ергостеролу, у клітинах грибів і, на відміну від інших інгібіторів біосинтезу стеринів, проявляє ширший спектр дії, обумовлений фізико-хімічними властивостями, поглинанням і переміщенням у рослинах. А епоксиконазол блокує утворення ергостеролу у клітинах грибів, внаслідок чого вони не можуть сформувати клітинні мембрани і припиняють свій розвиток.

Препарат має виражену лікувальну дію проти багатьох небезпечних хвороб, що проявляється у контролі патогена і блокуванні подальшого розвитку хвороб. При цьому він покращує використання вологи, фотоасиміляцію, збалансовує азотний обмін та пригнічує утворення етилену. А ще – подовжує фотосинтетичну активність, що покращує засвоєння культурою добрив і позитивно впливає на якісні та кількісні показники вирощеного врожаю.

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vygidna-investycziya-u-zdorovya-kultur
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    26 Квітня

    Десятки підприємств України експортують молочні товари в ЄС, що свідчить про їх якість і безпечність

    Ціни на ріпак в Україні опускаються по мірі вичерпання запасів та переходу трейдерів на новий урожай

    Українське продовольство: європейський ринок утримали, хоча без експортних обмежень не обійшлося

    Україні у складі ЄС буде значно простіше працювати на ринках Африки

    Дощі затримують посівну в Україні та можуть вплинути на врожай

    Міністра аграрної політики Миколу Сольського звільнили з-під варти під заставу

    Мінагрополітики відновить дотації фермерам на землю та за утримання худоби

    Після тривалої паузи запустився Сумихімпром

    Як змінилися ціни на яблука, полуницю та банани

    Бізнес пропонує “обнулити” земельні питання: володієш три роки – претензій до тебе немає

    БІЛЬШЕ НОВИН