Винахідники навчили дешевий пристрій вимірювати стиглість або псування фруктів та овочів

Винахідники навчили дешевий пристрій вимірювати стиглість або псування фруктів та овочів
Фото: з відкритих джерел

Простий пристрій компанії GoMicro вартістю $1 та штучний інтелект у смартфоні точно визначає ступінь стиглості або псування свіжих продуктів.

Про це повідомляє HortiDaily.

Засновник стартапу Сівам Кріш вважає, що інновація GoMicro, яка забезпечує більшу точність завдяки чудовій системі обробки зображень і додатку штучного інтелекту, може заощадити нашій сільськогосподарській промисловості величезні суми грошей.

«Ми можемо оцінити стиглість або псування фруктів і овочів із точністю від 86 до 99% у днях, — каже доктор Кріш. – Це дуже актуальна проблема для харчової промисловості, адже приблизно 30% нашої їжі псується. Ми бачимо, що існують дуже сильні комерційні можливості для дешевого та портативного пристрою, здатного точно оцінювати псування їжі».

Мета GoMicro — перевинайти мікроскоп і оснастити його штучним інтелектом — робить найякісніші технології доступними для громадськості, а не лише для вчених.

«Будь-який фермер, який має телефон, матиме діагностичні можливості агронома — завдяки вбудові точнішого механізму штучного інтелекту в мікроскоп Spotcheck, приєднаний до телефону», — каже доктор Кріш.

Джерело: agrotimes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vynahidnyky-navchyly-deshevyj-prystrij-vymiryuvaty-psuvannya-yizhi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати