Які проблеми можуть виникнути в аграріїв під час весняної посівної кампанії

Які проблеми можуть виникнути в аграріїв під час весняної посівної кампанії
Фото: з відкритих джерел

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик прокоментував ключові втрати та потреби аграріїв, зумовлені повномасштабною війною рф проти України.

«Ключовою логістичною проблемою було блокування морських портів. Важливо було переорієнтувати наш експорт на альтернативні маршрути. Завдяки нашим європейським партнерам були розроблені «Шляхи солідарності». На сьогодні ми вийшли на довоєнний рівень експорту, який становить приблизно 6,8 млн тонн продукції в місяць», – зазначив Денис Башлик.

Заступник міністра також вказав на основні проблеми, які можуть виникнути під час весняної посівної кампанії. По-перше, це брак обігових коштів в агропідприємств. По-друге, брак насіннєвого матеріалу. По-третє, проблеми з електроенергією.

«Ми працюємо над тим, щоб забезпечити критичні потреби, для проведення весняної посівної кампанії. На сьогодні є ряд домовленостей із міжнародними партнерами щодо забезпечення цих трьох напрямів», – резюмував Денис Башлик.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yaki-problemy-mozhut-vynyknuty-v-agrariyiv-pid-chas-vesnyanoyi-posivnoyi-kampaniyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати