Засновник ChatGPT інвестує у виробництво лабораторного бекону з молекули РНК

Засновник ChatGPT інвестує у виробництво лабораторного бекону з молекули РНК
Фото: з відкритих джерел

Uncommon, біотехнологічний стартап у Кембриджі, який створює інноваційне екологічно чисте клітинне м’ясо, залучив $30 млн інвестицій.

Серед інвесторів – представник четвірки найбільших венчурних компаній Великобританії Balderton Capital, яка фінансує технологічні стартапи, а також Сем Альтман, співзасновник та CEO OpenAI, яка створила ChatGPT. До речі, для Альтмана це уже не перша інвестиція в Uncommon.

Новий приплив капіталу спонукатиме Uncommon до вдосконалення своїх пропозицій, збільшення виробництва та проходження процесу затвердження інноваційного м’яса регуляторами.

Раніше відома як Higher Steaks, Uncommon заявляє про готовність змінити світовий ринок свинини завдяки своєму новаторському підходу. Компанія використовує РНК-технології, які очікують на патент, для виробництва бекону та свинячої підчеревини з одного зразка тваринної клітини.

В основі інноваційної технології лежить РНК, молекула, яка “наказує” клітинам виробляти білок. Завдяки цьому компанія може створювати смачні м’ясні продукти, які можуть конкурувати з традиційними за ціною, без необхідності редагування генів.

«Як єдине культивоване м’ясо, створене за допомогою РНК-технологій, наша свинина матиме конкурентну перевагу, яка ймовірно допоможе нам стати найбільшою білковою компанією у світі», – заявила Бенджаміна Боллаг, засновник і генеральний директор Uncommon.

Мета Uncommon амбітна. До 2035 року компанія прагне утримувати п’ятивідсоткову частку світового ринку свинини за рахунок продукції з культивованого м’яса. 

Стратегія Uncommon передбачає залучення капіталу у зростаючу промисловість культивованого м’яса, вартість якої до 2040 року має сягнути $427 млрд. 

Завдяки вливанню нового капіталу Uncommon планує наростити виробництво на своєму пілотному заводі в Кембридзькому технопарку, розширити команду та зменшити собівартість виробництва.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zasnovnyk-chatgpt-investuye-u-vyrobnycztvo-laboratornogo-bekonu-z-molekuly-rnk
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати