Держлісагентство запускає інтерактивну карту лісових рубок

Про це сказав генеральний директор ДП "Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр" Віктор Мельниченко під час пресконференції "Новий рівень прозорості в Держлісагентстві: електронні лісорубні квитки та інтерактивна карта рубок онлайн", повідомляє Укрінформ.

“Це графічне відображення рубок на карті України. Ми запускаємо пілотний проект, щоб запустити всю Україну, ми намагаємося відпрацювати можливі наявні помилки в роботі системи, адаптувати систему для успішної роботи багатьох користувачів. Тому ми запустили на сьогодні пілотні області — Чернігівська, Рівненська та Полтавська ”, - сказав Мельниченко.

Він зазначив, що на карті можна побачити всю інформацію про ту чи іншу ділянку лісу: чи ведеться на ній постійна лісозаготівля, якому лісовому господарству вона належить. Також можна побачити інформацію про дозволений обсяг лісозаготівлі і посилання на діючий нормативний документ (лісорубний квиток), про виконавця робіт, який безпосередньо здійснює лісозаготівлю на даній ділянці.

Також, за словами Мельниченко, карта доступна і в якості мобільного додатку.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Виробники м’яса орієнтуються на вегетаріанців

Нові продукти вийдуть окремою лінійкою під назвою ME-AT, пише Meat-Inform.

Vion планує запропонувати веганам, вегетаріанцям та флекситаріанам новий асортимент продуктів, розроблений відповідно до їх потреб та бажань. Продукти лінійки ME-AT мають смак, текстуру та запах традиційного м’яса. Таким чином, ME-AT розширює визначення м’яса та зосереджує увагу на зростаючій цільовій групі майбутніх клієнтів.

Бачення ME-AT на майбутнє включає вдосконалення продукту та інновації в частині сировини, упаковки та текстур.

Як одна з найпопулярніших світових компаній з виробництва харчових продуктів та напоїв, Vion в змозі створити стабільну пропозицію, шлях якої можна простежити від ферми до тарілки. В рамках цього проекту Vion планує пристосуватися до ринку майбутнього та зробити наступний крок у забезпеченні світу альтернативними джерелами білка. П’ять високоякісних, м’ясоподібних, веганських продуктів компанії були представлені на виставці Anuga в Кельні та вийдуть на ринок у першому кварталі 2020 року.

 

Ваш вибір 'Подобається'.

На Львівщині будують молокозавод

Про чергову зустріч фермерів – представників кооперативного руху молочарів із благодійниками, що ініціювали побудову першого в Україні кооперативного молокопереробного заводу, на базі департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації повідомляє пресслужба ЛОДА.

Побудова молокозаводу допоможе вирішити проблему низької закупівельної ціни, на яку весь час нарікають фермери, говорить Юлія Шопська, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА. Скооперувавшись, дрібні фермери та середні господарства після відкриття заводу зможуть самостійно визначати ціну молока.

На зустрічі, що відбувалася в Львівській ОДА, за участі фермерських господарств, чиновників департаменту агропромислового розвитку, об’єднання кооперативів «Рівноправність» та доброчинної організації «Львівська аграрна дорадча служба», говорили про особливості реалізації проєкту будівництва кооперативного молокопереробного заводу, кошти на які частково виділи уряд Канади.
Будівництво кооперативного молокопереробного заводу у Львівській області фінансується на 1 млн. доларів за підтримки уряду  Канади. Решта котів – $300 тис. мають становити  інвестиції від виробників молока. Планується, що фермери, які здаватимуть на завод від 100 літрів молока на день, зможуть інвестувати до 50 тис. грн, а більш потужні виробники молока, (спроможні здавати до 1500л/день), вкладуть у справу  750 тис. грн).

На кожну суму вкладених інвестицій з боку товаровиробників, уряд Канади у фонд інвестора перераховує суму, аналогічну вкладеним інвестиціям. Тобто інвестори – товаровиробники стають акціонерами заводу на суму, що вдвічі перевищує суму їхніх інвестицій.

Джерело: landlord.ua

Українські компанії вперше взяли участь у спеціалізованій виставці Food ingredients в Японії

Інформаційну та організаційну підтримку українській делегації забезпечило Посольство України в Японії.

Зокрема, участь у виставці взяли:

Арніка Органік – найбільший виробник органічної продукції в Україні: кукурудза, соя, нут;
Агро-Патріот – лідер промислового вирощування часнику в Україні;
Альта країна – експортер органічних заморожених ягід та сокових концентратів;
Barbet – експортер органічних злаків, гороху, сої, нута, соняшникової продукції, льону, гірчиці, сочевиці;
Факторія-агро – лідер з переробки гірчиці в Україні;
GFK trading group – трейдер горіхами, насінням, квасолею, замороженими ягодами та овочами;
AbiFarm – виробник равликів.

Передумовою організації українського стенду на виставці стали високі позиції  України на глобальному ринку та значний інтерес японського ринку в імпорті інгредієнтів до продуктів харчування. Лише за перші 2 дні виставки українські компанії-учасники провели 248 зустрічей з потенційними імпортерами.

Активність України в напрямку відкриття ринку Японії активно зростає з року в рік. Очікується, що в 2020 році кількість компаній, зацікавлених у експорті своєї продукції на японський ринок, значно зросте.

Довідка:

Виставка Food ingredients for taste Japan проходить 30 років поспіль в перших числах жовтня. За попередніми оцінками в 2019 році виставка прийняла 42 000 відвідувачів та 900 стендів експонентів. 

Food ingredients for taste Japan фокусується на 2 типах інгредієнтів:

- Натуральні інгредієнти (овочі й фрукти, соки, злаки, бобові, фітопродукти, спеції, олії, молокопродукти, риба, яєчна продукція, м’ясо, інші)

- Харчові добавки (приправи, ароматизатори, підсолоджувачі, стабілізатори, барвники, ферменти, засоби для покращення смаку).

На Тернопільщині збудують біокотельню

Об’єкт зводитиме Науково-технічний центр «Біоенергія» та Селянське фермерське господарство «Енергетична ферма в Україні», створені в рамках спільного українсько-норвезького проекту, покликаного зробити біоенергетику популярнішою в Україні, пише kurkul.com

Зараз енергоферма у Борщеві вирощує павловнію, енергетичну тополю, світчграс та міскантус.

«Павловнія — швидкоростуче енергетичне дерево, яке в народі називають «адамовим» або «алюмінієвим»,  — цінна для енергетики та промисловості», — розповів консультант з вирощування енергетичних культур Василь Паскарик.

Енергетичну тополю збирають на третій рік після посадки. Пізньої осені або ж взимку спеціальний комбайн зрізує і одразу дробить рослину на тріску, яку використовують для опалення.

Трав’янисті енергетичні культури — світчграс (просо лозоподібне), міскантус родом з Китаю, — не потребують особливого догляду і їх збирають кожного року.

Опалювати енергетичними культурами удвічі економніше, ніж газом, переконують працівники енергоферми.

Наразі енергоферма продає у подрібненому вигляді вирощені на власних плантаціях енергетичні культури, а нова котельня дозволить реалізувати теплову енергію.

Ваш вибір 'Подобається'.

Чому в уряді вирішили обмежити землекористування на рівні 15%

Про це розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький під час засідання комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики, передає УНН.

Так, відповідаючи на питання, звідки уряд взяв такий показник для законопроекту, Висоцький пояснив:

"Дивлячись на структуру землекористування в розрізі областей. Подивилися, що найбільший відсоток землекористування в межах області є 15%. Якщо взяти середнє по Україні – це 8%. Щоб зберегти всі формати, взяли максимальний показник не зі стелі, а з розрахунку".

При цьому, окремі народні депутати попросили урядовця одразу прописати в законі й список осіб, яким належатиме земля після відкриття ринку землі.

Нагадаємо, більшість українців (52%) не схвалюють доручення президента України Володимира Зеленського про скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, про що свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Позитивно ставляться до доручення про введення ринку землі 35% опитаних, 13% не змогли відповісти на питання.

Нагадаємо, у Верховну Раду внесли Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

Також  Олексій Гончарук заявив, що ринок землі в Україні відкриють з 1 жовтня 2020 року. 

Раніше президент України Володимир Зеленський назвав маячнею страшилки про китайців, арабів чи інопланетян, які вивезуть українську землю вагонами у разі відкриття ринку землі.