Перший у світі робот-збирач перцю: ноу-хау від нідерландських дослідників

Унікальність технології в тому, що робот здатний до навчання і за допомогою спеціальних сканерів може визначати ступінь стиглості плодів, розпізнаючи таким чином, який перець готовий до збирання.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Твіттер керівник науково-дослідної групи тепличних технологій Вагенінгенського університету Сілке Хеммінг, пише landlord.ua.

У Вагенінгенському університеті завершився міжнародний чотирирічний проект SWEEPER, у ході якого створено перше покоління роботів для збирання солодкого перцю. Очікується, що знання та технології програми SWEEPER можуть бути легко застосовані до інших тепличних культур.

На початку січня розробник Jos Balendonck представив звіт про результати проекту, розповівши, що в дослідженні використовували тривимірні моделі для створення зображень, формуючи алгоритми для штучного інтелекту Agro Food. Впровадження цієї робототехніки на ринку відбудеться протягом кількох років.

Робот SWEEPER самостійно рухається міжряддями, визначає розташування плодів і ступінь їх стиглості, зриває і складає в ящики.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Україна наростила імпорт овочів

Україна, в силу кліматичних особливостей, імпортує дуже багато свіжих овочів в зимовий період. Однак аналітики EastFruit вважають, що країна не повністю користується тими можливостями у виробництві і експорті овочів, які відкриваються перед нею в літній період.

Так за підсумками 2018 року Україна імпортувала овочів і картоплі на $92,5 млн (без урахування грибів та бобових культур), у той час як експорт цих товарів ледь сягав $40 млн. Таким чином торговий дефіцит України по овочах і картоплі становив близько $53 млн, збільшившись на $20 млн за рік. І якщо експорт за рік зріс всього лише на 7%, то імпорт овочів збільшився відразу на 40%.

«Україна має всі можливості для успішного виробництва та експорту якісних овочів в країни Євросоюзу та Близького Сходу. Якщо в Дубаї на полицях супермаркетів лежить морква з Австралії в грудні, то немає ніяких причин, чому Україна не могла б конкурувати з Австралією на цьому ринку, який знаходиться у декілька разів далі, і де робоча сила, енергоносії, земля і все інше коштують у кілька разів дорожче, ніж в Україні», - вважає Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Аналітики відзначають, що Україна мала торговельний дефіцит за всіма овочевими позиціями, крім заморожених овочів і овочевої консервації, де торговий профіцит був мінімальним. У 2018 році найрізкіше – майже в три рази виріс імпорт моркви. Найбільшу експортну виручку Україні давали томати (26%) і заморожені овочі (21%). Правда ще рік тому питома вага цих позицій в експорті була вище – 37% і 24% відповідно.

Тому дуже важливо, щоб в найближчі роки аграрії інвестували не стільки в кількість, а в якість при вирощуванні овочів, а також звертали увагу на високоцінні овочі, попит на які у світі зростає і які можна успішно експортувати. Насамперед мова йде про такі культури як спаржа, листові салати, зелень, різні нові види капустяних культур, артишок і т. п.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Скільки може коштувати земля при відкритті ринку землі

Про це заявив у інтерв’ю інформагентству АСПІ директор системи електронних торгів арештованим майном ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов.

"У нас вже були торги з правом власності на арештовані земельні ділянки. Це єдиний вид торгів, коли можна проводити електронні торги земельними ділянками, які не підлягають під мораторій, але тим не менш, ми продавали цілі поля не найкращої землі в Україні і виходили на вартість близько тисячі доларів за гектар. Тобто найбільш якісні ділянки, я думаю, можна буде продавати по 1,5-2-2,5 тис дол. за гектар", - сказав Вишньов.

За його словами, все ж відкривати ринок землі необхідно поступово, оскільки при знятті мораторію на продаж, на ринок вийдуть мільйони гектарів і вони обвалять ринок, бо він не готовий стільки поглинути.

"Треба поступово, плавно, відпускати певними порціями" - додав Віктор Вишньов.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Через непогоду дорожчає картопля

Негода і снігопади провокують зростання цін на картоплю в Україні, повідомляють аналітики EastFruit, і з початку поточного року ця продукція помітно подорожчала.

Зокрема, сьогодні українські виробники вже відвантажують картоплю високої якості по 5-7 грн/кг ($0,18-0,25/кг), в залежності від регіону та інших умов угоди. Таким чином, тільки з початку січня картопля в Україні подорожчала в середньому на 20%.

Насамперед ціновий тренд гравці ринку пов'язують з негодою і снігопадами, через які у ряді регіонів країни виникли проблеми з логістикою. Таким чином, основними покупцями картоплі на даний момент виступають дрібні місцеві оптові компанії та роздрібні мережі, постачання яким не передбачають транспортування на далекі відстані. Більше того, пропозиція картоплі високої якості вже порядком обмежена, тому ціновий ріст підтримується і вельми активним попитом на подібну продукцію.

Нагадаємо, що раніше аналітики ринку прогнозували, що вже з початку весни на українському ринку може відчуватися нестача пропозиції картоплі високої якості. Свою думку вони пояснили тим, що через несприятливі погодні умови якість картоплі помітно знизилася.

Відзначимо, що на даний момент вартість картоплі в Україні в середньому на 53% вища, ніж за аналогічний період 2018 року. При цьому багато учасників ринку не очікують ослаблення торгової активності в даному сегменті найближчим часом. Більш того, фермери заявляють про свій намір і далі переглядати ціни в бік підвищення. Своє рішення вони пояснюють високим попитом на якісну картоплю, і багато  господарств як і раніше стримують продаж картоплі високої якості в надії на подальше подорожчання.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Україна встановила новий рекорд з імпорту пальмової олії

Про це повідомила Державна фіскальна служба України, передає УНН.

Зокрема, у грудні 2018 року з Індонезії було імпортовано 4,2 тис. тонн пальмової олії, з Малайзії — 5,2 тис. тонн, зі Швеції — 96 тонн, з інших країн — 213 тонн.

При цьому на експорт з України у 2018 році було поставлено всього 3 тис. тонн пальмової олії.

Зауважимо, що за підсумками 2017 року показник імпорту пальмової олії в Україну становив майже 172 тис. тонн, за підсумками 2016 - 150 тис. тонн. Таким чином, за два роки Україна наростила імпорт пальмової олії на 46,6%.

За словами нардепа Сергія Тригубенка, сьогодні з метою здешевлення виробництва продуктів харчування, недобросовісний виробник використовує пальмову олію замість тваринних жирів.

"...Я проти того, що пальмова олія в нашій країні є ледь не першим засобом здешевлення виробництва продуктів харчування. Мова про те, що в пачці вершкового масла, де повинні бути тваринні жири, виробники сьогодні використовують як раз пальмову олію та інші жири рослинного походження", - зазначив він.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Туреччина продовжила квоти на імпорт м’яса для українських виробників

Про це повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіга у Twitter, пише uatv.ua.

“Закликаємо вітчизняних виробників скористатися рішенням турецької сторони щодо продовження до 31.12.19 р. дії квоти імпорту живих тварин і м’яса з нульовими митними ставками для виходу та закріплення на ринку ТР і третіх країн”, – написав посол.

Таке рішення було прийнято для розширення спектру українсько-турецького торговельно-економічної співпраці.

Нагадаємо, що товарообіг України з Туреччиною зріс до $3 млрд. Нині  Туреччина посідає 1-ше місце серед країн Близькосхідного регіону за обсягами товарообігу з нашою країною.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview