182819
178172

Väderstad расширяет свою лабораторную деятельность

Требования сельского хозяйства ежедневно растут и Väderstad готов принять этот вызов. В 2016 году компания открыла лабораторию по испытанию высевающих систем. Лаборатория имеет площадь более 280 квадратных метров, в которой моделируются различные полевые условия.

Сейчас Väderstad делает следующий шаг, открыв лабораторию площадью 350 квадратных метров для испытания компонентов. Лаборатория располагается на двух этажах и имеет ряд тестовых цехов, лаборатории по испытанию гидравлических систем и мастерскую. Также помещение имеет конференц-зал, офис, кухню и прочее.

componentslab1.png

- С открытием этой лаборатории мы установили новый стандарт комфортной рабочей среды и возможностей. Получив пожелания работников отдела тестирования, и заручившись помощью архитекторов и дизайнеров, мы разработали желаемый проект помещения, который и воплотили в жизнь, - говорит Микаэль Альбрехт, менеджер испытательного центра Väderstad.

Новая лаборатория является важной составляющей в разработке лучших компонентов для гидравлических систем. Однако лаборатория будет сосредоточена не только на гидравлике. Уже сегодня в ней проводятся испытания инноваций и совершенствования других продуктов компании.

- Väderstad продолжает расти и сегодня производит машины, которые выполняют различные технологические операции. Наша возможность проектирования и тестирования заметно выросла за последний год и мы в поисках коллег в области анализа методом конечных элементов (FEA), тестирования и проектирования, - говорит Микаэль Альбрехт.

componentslab2.jpg

С момента своего создания в 1962 г. Väderstad всегда был на передовой инноваций, технологического прогресса и разработки новых методов. Ежегодно значительная часть оборота компании реинвестируется в развитие. Благодаря новой лаборатории Väderstad сможет и в дальнейшем инвестировать в инновации, расширять границы и упрощать повседневную жизнь фермеров во всем мире.МХП запускает масштабную цифровую трансформацию в Восточной Европе

Відповідно до стратегії трансформації компанії, яка передбачає якісну зміну фокусу на українському та розширення присутності на європейському ринках, МХП розпочинає реалізацію портфелю проектів SAP, повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу компанії.

Глобальна мета програми трансформації — побудова цифрової платформи для розвитку управління за ключовими напрямками:

#SAP S/4 Hana — Управління ресурсами підприємства (ERP) на базі S/4 Hana
#SAP CRM — Управління взаємовідносинами з клієнтами на базі SAP Customer Experience
#SAP Ariba — Управління закупками
#SAP MDG — Управління майстер-даними
#SAP Success Factors — Управління персоналом
#vZoo — Управління процесом вирощування птиці на базі інструментів SAP та Big Data и AI на платформі Azure DWH.

У 2020 році програма була затверджена і було завершено пілотні запуски двох проєктів (#SAP CRM, #vZoo), а в березні 2021 відбувся kickoff із запуску двох проектів S/4 Hana і MDG.

Ключова мета S/4 Hana — створення корпоративного шаблона та пілотне впровадження з одночасним запуском на потужностях МХП в Україні та європейських активах (Perutnina Ptuj). Старт операцій у S/4 Hana заплановано на другий квартал 2022 року.

Корпоративний шаблон потрібен для розвитку існуючих потужностей, прискорення виведення нових продуктів на ринок, а також інтеграції придбаних активів, розвитку компанії на міжнародних ринках.

“Ми чітко розуміємо, що успіх бізнесу лежить в трьох площинах: люди, бізнес-процеси і технології. Впровадження SAP дозволить поєднати ці три складові в одну систему, а також налагодити максимально ефективне керування ними”, — наголосив заступник голови правління, директор з організаційної ефективності та управління персоналом МХП Андрій Булах.

“МХП впроваджує найсучасніші IT-рішення, щоб закріпити за собою статус лідера в цифрових трансформаціях, а також задати тренд для інших компаній та України загалом”, — додав він.

За словами заступника голови правління, фінансового директора МХП Вікторії Капелюшної, впровадження системи SAP в МХП — найбільша цифрова трансформація бізнесу в Східній Європі за обсягами охоплення і терміном реалізації. Це — комплексне рішення для ефективного управління всіма бізнес-процесами.

“МХП починає цифрову трансформацію, масштабів якої ще не було в усій Східній Європі. В її ядрі — система SAP. Для МХП важливо стати ближче до клієнта, відчувати його потреби і швидко на них реагувати. SAP відповідає на ці запити. МХП готовий до запуску SAP на всіх національних та закордонних активах холдингу”, — акцентувала Вікторія Капелюшна.

Директор департаменту інформаційних та діджитал технологій МХП Олексій Решетняк наголошує, що інвестиція у SAP — це інвестиція у бізнес, яка має бути окупною: “Інвестиції мають окупатися. Ми впроваджуємо портфель проектів SAP для реалізації стратегічних цілей компанії. І ця інвестиція повинна мати конкретний монетарний результат. Вибудовуючи систему, ми будемо ґрунтуватися на наших цілях — відповідності стратегії і поверненні інвестицій. Впевнений, ми можемо успішно реалізувати те, що поки нікому в Україні не вдавалося — побудувати систему, яка змінить бізнес, у тому числі, і з точки зору фінансової окупності”.

МХП розпочинає повномасштабне впровадження інноваційної ERP-системи SAP S/4 Hana з застосуванням концепції “Business Transformation-as-a-Service”. Це нова пропозиція під назвою “RISE with SAP”, яка включає в себе необхідні ліцензії, послуги з супроводження, інфраструктуру, а також аудит існуючих бізнес-процесів компанії та надання рекомендацій щодо їх оптимізації відносно стандартного функціоналу SAP S/4 Hana. “RISE with SAP” пропонується на основі підписки, а також містить єдину відповідальну сторону за SLA, операції та підтримку в особі SAP.

Такий цілісний підхід дозволяє компаніям досягати поставлених цілей набагато швидше і у максимальній відповідності до найкращих світових практик, виходячи за межі звичайної технічної міграції в хмари.

“Основна задача SAP як вендора і бізнес-партнера — надати клієнтам надійний інструмент для досягнення бізнес-цілей. Трансформація МХП зачіпає всі без виключення бізнес-процеси і вимагає потужної технологічної платформи. Рішення SAP повністю відповідають цій потребі. Поява в Україні компаній з такими серйозними бізнес-амбіціями є надзвичайно позитивним трендом для просування філософії цифровізації в країні. Підприємства, як МХП, стимулюють розвиток економіки України і підвищують її конкурентоздатність у світі”, — наголосив директор SAP в Україні Максим Матяш.Датская аграрная компания завершает монтаж зернохранилища с оборудованием KMZ Industries

«ДФУ Агро» – данська аграрна компанія, що належить холдингу AgroEast A/S і входить у двадцятку найбільших свинокомплексів України – нині завершує зведення елеваторних потужностей на Житомирщині, обладнання для яких було виготовлене  KMZ Idustries.

Загалом за контрактом для «ДФУ Агро» завод KMZ Idustries поставив:
·         2 конусних силоси діаметром 7,3 м, об’ємом 506 м3, місткістю зберігання 404 тонни кожний;

·         3 конусних силоси діаметром 5,5 м, об’ємом 270 м3, місткістю 216 тонн кожний;

·         5 ланцюгових конвеєрів продуктивністю 50 т/год.

Загальна ємність зберігання на елеваторі становить 1456 тонн, а довжина транспортного маршруту – 99 м. Потужності використовуватимуть для зберігання зерна і комбікормів, призначених для потреб тваринницького господарства.

«Свого часу при будівництві першої черги елеватора замовник обрав іноземні силоси, проте цього разу, при розширенні потужностей, розглядав й українських виробників: і зрештою віддав перевагу обладнанню KMZ Industries, – розповідає Юрій Мусієнко, регіональний менеджер KMZ Industries. – Ми, зокрема, запропонували одну з останніх модифікацій нашого конусного силосу діаметром 7,3 метри – із максимальним кутом нахилу 65о та новою системою повітрярозподілу із зовнішньою розводкою оцинкованими трубами.

Ці силоси спеціально використовуються для зберігання важкосипних продуктів, що мають високу насипну щільність і схильні до залипання та зависання, зокрема, шротів та комбікормів. Незадовго до цього перші партії таких силосів замовив у нас МЕЗ зі Східної Європи. А вже наступна поставка якраз і була для будівництва елеватора «ДФУ Агро».Раді бути корисними нашому клієнту і бажаємо йому успіхів в елеваторній справі!»McDonald's планирует в этом году инвестировать $ 42 млн в развитие сети в Украине

Теги: 

Компанія «МакДональдз Юкрейн» у 2021 році планує інвестувати майже $42 млн у розвиток мережі в регіонах і відкрити нові ресторани в ряді міст України. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

«У 2021 році МакДональдз прискорює розвиток, зосереджуючись на інвестиціях в місцеві громади. Вперше Ресторани відкриють у таких містах, як Івано-Франківськ, Біла Церква, Луцьк та Хмельницький. Компанія готова інвестувати та в інші міста України, де ще не представлена», – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, у 2021 році компанія планує створити 4600 робочих місць: 1500 в ресторанах та 3100 – у партнерів, які є постачальниками продуктів та сервісів. Окрім відкриття нових ресторанів, МакДональдз інвестуватиме у налагодження співпраці з локальними постачальниками, формування системи кругової економіки роботи з відходами через впровадження програм сортування і перероблення пакування.

Зараз «МакДональдз» розглядає ділянки для відкриття у 2022 році закладів у Кропивницькому та Маріуполі. Крім того, компанія відкрита до пропозицій про місце розташування перших закладів у Чернівцях та Ужгороді.

Також повідомляється, що у 2020 році обсяг інвестицій компанії у будівництво нових та реновацію існуючих закладів минулого року склав майже $26 млн.

Джерело: mind.uaДисковые бороны ДУКАТ – актуальны весной

Благодаря уникальным инженерным изобретениям в ДУКАТ, значительно расширяется область применения коротких дисковых борон в сельскохозяйственном производстве, повышается их годовая загрузка и экономическая эффективность. Дисковые бороны LOZOVA MACHINERY универсальны и имеют очень широкий спектр применения. Так ДУКАТ делает качественную предпосевную подготовку почвы и быстро готовит любой грунт к посеву различных культур.

Ducat_9_vesna1.jpg

Мнение экспертов
Эдуард Чудопалов, директор по продажам LOZOVA MACHINERY, отмечает, что наряду с зубовыми боронами весной отличные результаты показывают короткие дисковые бороны ДУКАТ. «Многие ошибочно думают, что дисковые бороны актуальны только летом и осенью, но это не так. Машины успешно применяются для предпосевной подготовки, агрегаты выполняют качественное мульчирование и выравнивание поля. ДУКАТЫ отлично работают с любым агрофоном, хорошо копируя и повторяя рельефность поля».

Такого же мнения придерживается и агроэксперт Виктор Кухарчук, который считает, что ДУКАТ – это лучшая машина для лущения стерни, отлично работающая как весной, так и осенью.

Активно используют ДУКАТ весной и в Канаде – по отзывам канадских фермеров – агрегат превосходно проводит предпосевную подготовку. «Было приятно увидеть степень стерневой обработки и глубину посевного ложа всего за один проход. За день было обработана большая площадь, больше, чем обычно, это значительно сэкономило время и топливо», – говорят Тимоти и Марсель Хайлигены из Канады (Квебек).

Ducat_9_vesna2.JPG

Еще одна отличительная черта агрегатов – высокая производительность. При работе на большой скорости (до 17 км/ч) и низких затратах топлива (4,5-5,5 л/га) агрегаты создают идеально ровное посевное ложе с оптимальной структурой почвы. Для еще более качественной работы аграрии могут выбрать каток для оптимального прикатывания, под свои агрозадачи. Сегодня доступны пять видов катков: прутков-клетьевой, зубчатый, двойной П-образный, резиновый и тарельчатый.

Кроме весенних работ напомним, что именно ДУКАТ – самое подходящее орудие для закрытия влаги сразу после уборки урожая и работы комбайнов. А учитывая экстремальные засухи, установившиеся в последние годы в Украине, это в разы увеличивает востребованность орудия.

LOZOVA MACHINERY также предлагают фермерам возможность на любой ДУКАТ установить минисеялки HF Agro для внесения удобрений и подсева (например, сидератов).

Ducat_HF.jpg

Каждый год ДУКАТЫ совершенствуются и обновляются как технически, так и функционально. К тому же, помимо обновления дизайна, компания и дальше продолжает модернизировать орудия, внедряя фирменную концепцию «НОЛЬ ОБСЛУЖИВАНИЯ» в каждом агрегате. Этим летом будут обновлены модели с шириной захвата в 9 ив 12 метров. Также вскоре на рынок выйдет новинка – складываемая 4-х метровая дисковая борона, новая конструкция существенно облегчит транспортировку орудия.

Ducat_8_pole.jpgМХП Косюка увеличил производство и экспорт курятины

Агрохолдинг МХП Юрія Косюка збільшив виробництво курятини. Про це свідчать операційні результати діяльності компанії за 2020 рік, передає УНН.

У IV кварталі минулого року МХП виробив 189,6 тис. тонн курятини проти 188,7 тис. тонн в VI кварталі 2019 року. В цілому МХП виробив в 2020 році 731,2 тис. тонн курятини проти 728,9 тис. тонн в 2019 році.

За минулий рік експорт МХП виріс на 8%. У VI кварталі 2020 року компанія поставила за кордон 94,7 тис. тонн курятини, тоді як в VI кварталі 2019 року - 87,6 тис. тонн. В цілому в 2020 році МХП експортував 373,7 тис. тонн курятини, тоді як в 2019 році - 357,3 тис. тонн (+5%).

Також повідомляється, що в 2020 році експортна виручка компанії знизилася на 14% і склала 1 млрд 16 млн дол., що становить 53% від загальної виручки МХП. У 2019 цей показник склав 1 млрд 186 млн дол.

"Ситуація на експортних ринках значно погіршилася за кілька спалахів пташиного грипу на початку і в кінці 2020 року і через несприятливий вплив пандемії COVID-19 протягом року", - коментують в компанії.

Пандемія COVID-19 зробила більший акцент на здоров'я і харчування, кажуть у МХП.

"Унікальні системи годівлі птиці МХП виробляють м'ясо з меншим вмістом насичених жирів і великим вмістом поліненасичених жирів, що буде значно привабливішим для ринку, а також стане більш здоровим для споживачів", - прогнозують в компанії.

Минулий рік був складним, проте МХП вдалося запустити низку пілотних проектів, каже засновник компанії Юрій Косюк.

"Минулого року я повідомляв про стратегічний перехід у напрямку продуктів, орієнтованих на споживача, продуктів з доданою вартістю і продуктів, готових до вживання як для внутрішнього ринку України, так і деяких експортних ринків. Цей стратегічний перехід привів до запуску низки пілотних проектів з кулінарної трансформації компанії, включаючи магазини "М'ясо Маркет" і установи "DönerMarket", - додав він.

Вищезазначені проекти перебувають на початковій пілотній стадії, каже Косюк.

"І я з нетерпінням чекаю, що з часом зможу ознайомити вас з прогресом, оскільки ця модель буде більш широко реалізована протягом найближчих декількох років, трансформуючи продажі Групи з категорії "товари" на категорію "брендовані товари з доданою вартістю", - додає він.

Довідка:

МХП - провідний виробник і експортер курячого м'яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів ("Наша Ряба"). МХП контролює всі етапи виробництва м'яса птиці від вирощування зернових, виробництва комбікормів до інкубації яєць, вирощування бройлерного поголів'я, переробки, збуту, розподілу і продажу м'яса птиці (в тому числі через франчайзингові точки МХП). МХП використовує власні рефрижератори для доставки своєї продукції, що знижує загальні транспортні витрати і час доставки. З 15 травня 2008 року акції МХП котируються на Лондонській фондовій біржі під стікером MHPC.