Аграрії нарікають на якість вантажних перевезень Укрзалізниці

Аграрії нарікають на якість вантажних перевезень Укрзалізниці
Фото: з відкритих джерел

“Укрзалізницю” терміново необхідно реформувати, щоб вирішити масу хронічних проблем і поліпшити якість надаваних компанією послуг.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву президента Української зернової асоціації Миколи Горбачьова.

“У цьому році ми плануємо експортувати близько 70 млн тонн зернових і олійних, з яких 60% – 65% повинна перевезти залізниця. На нашу думку, залізниця не впорається з таким обсягом через дефіцит локомотивів в першу чергу”, – розповів Горбачьов.

На його думку, вирішити проблему нестачі локомотивів може тільки поява приватних компаній на залізниці і модернізація перевезень шляхом державно-приватного партнерства.

“4 роки тому, коли виникла проблема дефіциту, приватники купили вагони. А тепер нас не пускають на шляху, для того щоб ми використовували свої локомотиви. Я вважаю єдиним виходом державно-приватне партнерство. Воно дозволить бізнесу увійти на залізницю зі своїми локомотивами, і ми будемо перевозити все, що нам необхідно”, – пояснив Горбачьов.

За його словами, нинішній менеджмент УЗ неефективний, і систему управління УЗ необхідно кардинально міняти, розділивши компанію на окремі види бізнесу.

“Скільки ми побачили за останні 5 років керівників в “Укрзалізниці”? А як змінився весь штат? Це одне з найбільш, напевно, великих підприємств в Україні, де 250 тис. Чоловік працює, а управління неефективне взагалі. Єдиний нормальний спосіб – це запросити туди в частку приватників, продати частину “Укрзалізниці”, корпоратизувати її, і в цьому випадку запросити дійсно професійних менеджерів, а не людей, які будуть лише відстежувати політичні потреби”, – підсумував Горбачьов.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrariyi-narikayut-na-yakist-vantazhnyh-perevezen-ukrzaliznyczi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати