Антимонопольний комітет виграв судовий спір з виробником ігристих вин під виглядом італійських

Антимонопольний комітет виграв судовий спір з виробником ігристих вин під виглядом італійських
Фото: з відкритих джерел

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу Антимонопольного комітету України (АМКУ), підтвердивши правомірність рішення про штрафні санкції, накладені на ТОВ “НВП” Нива “за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції”.

Як повідомляє прес-служба АМКУ, рішення стосується трьох штрафів, накладених на зазначену компанію за неправомірне використання для маркування продукції оформлення і позначень, які вказували на її нібито італійське походження.

Зокрема, у вересні 2018 року Комітет визнав, що “НВП” Нива “неправомірно використовувало у господарській діяльності позначення” PROSECCO “. Також йшлося про використання виробником цих пляшок, схожих на пляшки” Twist “іншого виробника -” Сантері Фрателли Енд К. – індустрія Вінікола Агрікола Санто Стефанес – С.П.А.”.

АМКУ визнав ці дії недобросовісною конкуренцією і оштрафував фірму на 222,1 тис. грн.

Також АМКУ визнав, що НПП “Нива” поширювала на контретикетках / кольєретках вин “Шампанське України Брют” власного виробництва (виробництва України) інформацію, яка вводить в оману споживачів: напис “використовується виноград італійського походження” і кольори національного прапора Італійської Республіки.

За це порушення Комітет оштрафував НВП “Нива” ще на 51,5 тис. грн.

Крім того, АМКУ оштрафував НВП “Нива” на 794,72 тис. грн за поширення на контретикетках вин “Салюте Асті вино ігристе солодке біле” написів, що вводять в оману, а саме: “від італійських виробників з П’ємонту” і “використовується виноград італійського походження “.

Надалі виробник оскаржив правомірність накладених АМКУ штрафів, але в підсумку Верховний Суд став на сторону Комітету.

Джерело: biz.censor.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/antymonopolnyj-komitet-vygrav-sudovyj-spir-z-vyrobnykom-igrystyh-vyn-pid-vyglyadom-italijskyh
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати