178171

Астарта продасть цукрові заводи на Харківщині

Про це розповів генеральний директор «Астарти» Віктор Іванчик.

Він зазначив, що компанія в минулому році була змушена зупинити роботу «Савинського цукрового заводу», а в поточному - Новоіванівського заводу в Харківській області.

«Причина - навколо цих підприємств не вирощують цукровий буряк. Через погодні умови. Харківська область - одна з областей, де посуха відчувається найбільш гостро», - пояснив Іванчик.

При цьому він підкреслив, що підприємства виставлять на продаж. Умови можливої ​​угоди не назвав.

«Це ринкові умови, я не хотів би вдаватися в ці деталі. Коли буде проведена операція, ринок про це дізнається», - сказав Віктор Іванчик, не виключивши продаж активів до кінця року.

Довідка: «Астарта» - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Джерело: agroportal.ua

Аграрні підприємства групи Ristone Holdings в останніх числах жовтня завершили збирання пізніх культур

Теґи: 

Підприємства агрохолдингу Ristone Holdings завершили збиральну кампанію пізніх культур.

Зокрема був прибраний загальний вал соняшнику – приблизно 65 000 тон, кукурудзи – приблизно 30 000 тонн, цукрових буряків – приблизно 23 000 тонн, картоплі – приблизно 5 000 тонн.

Зараз завершується обробка грунту під зяб.

Елеватори Ristone Holdings продовжують приймати зернові культури

Теґи: 

Триває приймання зернових культур на елеватори групи Рістон Холдінгс від господарств групи і зовнішніх клієнтів.

Станом на 01.11 елеватори групи прийняли на зберігання понад 180 000 тонн зернових і технічних культур. Заготівля і планове відвантаження тривають.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

LOZOVA MACHINERY нарощують поставки техніки в Канаду

У жовтні нова партія техніки LOZOVA MACHINERY прибула до Канади. Серед агрегатів і довгоочікувані короткі дискові борони. За численними запитами аграріїв компанія поставила місцевим господарствам серійну новинку ДУКАТ-9. Агрегати відправляться на поля провінцій Альберта, Саскачеван і Онтаріо.

1.JPEG

Після виходу ДУКАТ-9 на міжнародний ринок в 2019 році машини дуже зацікавили канадських фермерів і дилерів в різних регіонах. За два роки присутності в Канаді дискові борони стали там справжніми фаворитами і користуються особливою популярністю.

3.JPG

Знаряддя ідеально підходять для ґрунтово-кліматичних умов канадських регіонів. Висока якість і ефективність обробки ґрунту ДУКАТ підтверджують численні польові випробування і позитивні відгуки аграріїв, які відзначають високу швидкість, ідеальну якість і рівномірну глибину обробки ґрунту, а також здатність ефективно працювати навіть на засніженому полі.

2.JPG
 
Зовсім скоро LOZOVA MACHINERY поділяться підсумками минулого сезону в Канаді.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

"Укрспирт" за 9 місяців 2020 року збільшив чистий прибуток на 63%

Теґи: 

Про це повідомив у Facebook керівник ДП "Укрспирт" Сергій Блескун.

За його словами, за три квартали заводами "Укрспирту" вироблено 4,7 млн дал спирту (ріст на 19,56%).

Блескун додав, що підприємство сплатило 424,2 млн грн податків (ріст на 31,2%).

"Найбільше зростання у порівнянні з тогорічним показником спостерігається у сплаті держдивідендів (+36,7 млн грн), ПДВ (+26 млн грн) та акцизу (+18,38 млн грн)", - додав він.

"Ми маємо чудову тенденцію vs 2019, але темп у третьому кварталі зменшився. На це вплинули такі об'єктивні фактори як демонополізація (з 1 липня покупці мають змогу купувати спирт в інших державних заводів-виробників) та драматичне зростання цін на сировину - кукурудзу та пшеницю. Це призвело до погіршення рентабельності у третьому кварталі.

При цьому, паралельно з виробничим триває процес приватизації об'єктів держпідприємства. Це обов'язково створить позитивний економічний ефект для всієї спиртової галузі. Відтак, тільки за останні два тижні ФДМУ приватизував 3 об'єкти ДП "Укрспирт" на загальну суму майже 160 млн грн", - написав Блескун.

Іноземний актив українського агрохолдингу отримав визнання

Про це повідомляє пресслужба українського агрохолдингу, передає УНН.

Зазначається, що за рейтингом Штирійської торгової палати, Perutnina Ptuj визнана кращою компанією у категорії великих компаній Подравського регіону (Словенія) у 2019 році. Про це йдеться на сайті торгової палати.

"Це перше придбання холдингу МХП потужностей в Європі. Для МХП та для України зокрема важливо розширювати свою присутність на європейських ринках", - прокоментував Юрій Косюк, голова правління МХП.

Perutnina Ptuj – найважливіша спеціалізована корпорація із переробки м'яса у Південно-Східній Європі. Це компанія з 110-літньою історією та відданими прихильниками, продукцію якої щодня споживає понад 2 млн людей. Торговельні марки: Perutnina Ptuj, POLI, Jata, Topiko, Pullus, Agronatur, інформує МХП.

"Ми працюємо на багатьох ринках і усвідомлюємо величезну відповідальність перед нашими споживачами. Завдяки оптимізації ми зберегли ринкові частки, збільшили продажі у певних регіонах, зберегли стабільність і високу впізнаваність наших брендів на усіх ринках. Хороші результати – це відображення роботи всіх учасників процесу. Ця нагорода є визнанням усіх співробітників, керівництва компанії, а також наших споживачів", - прокоментував Енвер Шишич, генеральный директор Perutnina Ptuj.

Perutnina Ptuj працює у 22 країнах та має потужності у Хорватії, Сербії, Боснії та Герцеговині, Австрії, Македонії та Румунії. Головний офіс знаходиться у Словенії.

Компанія виробляє продукцію із м’яса птиці та вирощує корми у кожній країні, де має виробництво та залучає місцеве населення до роботи чи співробітництва. Гарантує преміум-якість своєї продукції, забезпечуючи контроль на всіх етапах: від поля до виделки.

Ваш вибір 'Подобається'.