Tempo950x100

Tempo300x100

У маслі виявили рослинні жири: київського виробника викрили на обмані споживачів

У маслі виявили рослинні жири: київського виробника викрили на обмані споживачів
Фото: з відкритих джерел

Антимонопольний комітет у понеділок, 4 грудня, оштрафував ТОВ “Відді” на 2,67 млн грн за поширення неправдивої інформації щодо складу вершкового масла, яке виробляє компанія. Про це повідомила пресслужба АМКУ.

Це не перше порушення законодавства з боку цього виробника. Так, у червні 2021 року регулятор встановив, що продукція виробництва ТОВ “Відді” містить немолочні та рослинні жири (стерини), а інформація на пакуванні є неправдивою.

Image 4

ТОВ “Відді”, стверджує АМКУ, поширювало на пакуваннях продукції власного виробництва інформацію про вміст 73% жиру у маслі селянському солодковершковому. Встановлено, що під час виробництва цієї продукції компанія додавала до її складу жири немолочного походження, “чим створювала інший за своїми характеристиками продукт”.

ДСТУ 4399:2005 “Масло вершкове. Технічні умови” забороняє для виробництва масла застосовувати будь-які жири та вершки, крім тих, що отримані з коров’ячого молока.

А відповідно до Закону України “Про молоко і молочні продукти”, такий продукт не може називатися маслом. Таке маркування, вважають в Антимонопольному комітеті, може ввести в оману споживача та вплинути на його намір придбати певну продукцію.

Джерело: biz.liga.net

Перегляди: 3529
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/avtochernetka-34
Like
Цікаво
1
Подобається
1
Сумно
2
Нічого сказати
5