Блокада кордону: “Укрзалізниця” пропонує аграріям альтернативні маршрути експорту через Угорщину

Блокада кордону: “Укрзалізниця” пропонує аграріям альтернативні маршрути експорту через Угорщину
Фото: з відкритих джерел

Заступник директора департаменту комерційної роботи компанії “Укрзалізниця” Валерій Ткачов закликав аграріїв переорієнтуватися з польського на угорський напрямок у зв’язку зі спробами польських фермерів блокувати залізничні колії.

“У Польщі відбуваються страйки аграріїв. Не знаю, чим вони викликані, але сьогодні вже дійшло до блокування залізничних перевезень – під’їзних колій деяких терміналів і навіть спроби блокування магістральних шляхів. Ми очікуємо реакції правоохоронців Польщі. І взагалі необхідно якось вирішити цю ситуацію. Угорщина готова ці вантажі транзитом пропускати через свою територію. І, будь ласка, майте на увазі, що в Угорщині на сьогодні такої проблеми немає. Тому по можливості переорієнтуйте свої потоки й продовжуйте експортувати”, – сказав він.

На сьогодні угорські стики недозавантажені, зазначив Ткачов. За його словами, є додаткові можливості збільшувати експорт та імпорт вантажів.

Раніше повідомлялося, що польські фермери-протестувальники біля ПП “Медика – Шегині” відкрили вантажний контейнер із с/г продукцією, вона висипалася на рейки. Віцепрем’єр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, коментуючи цей інцидент, назвав його “черговою політичною провокацією, спрямованою на розкол народів”.

Польські протестувальники також блокували пасажирський поїзд №119 Київ-Хелм і робили спроби заблокувати два вантажні потяги.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Перегляди: 619
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/blokada-kordonu-ukrzaliznyczya-proponuye-agrariyam-alternatyvni-marshruty-eksportu-cherez-ugorshhynu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1