Чистий прибуток з одного гектару цукрових буряків складає $1 тис. і більше

Чистий прибуток з одного гектару цукрових буряків складає $1 тис. і більше
Фото: з відкритих джерел

Зараз на ринку спостерігається високий попит на насіння цукрових буряків. На фоні збиткових зернових цукровий буряк сьогодні — одна з найрентабельніших культур.

Про це розповів Андрій Новак, начальник відділу розвитку продуктів та агросервісу департаменту цукрових буряків «КВС-УКРАЇНА», пише Latifundist.com.

«Чистий прибуток з одного гектару цукрових буряків складає $1 тис. і більше. Тому вже зараз ми можемо спрогнозувати, що посівні площі на наступний рік суттєво зростуть. Наприклад, ті аграрії, які сіяли 100 га, планують збільшити до 200-300 га. Агрохолдинги, звісно, не мають змоги збільшувати в рази, але поступово теж нарощують площі під цією культурою», — говорить Андрій Новак.

І зауважує, насіннєві компанії не готувалися до такого високого попиту у сезоні 2024. Тому, якщо він і надалі буде зростати, то на ринку може виникнути дефіцит насіння.

Крім того, цікавитися темою цукрових буряків почав «Кернел». Також цього року «ТАС Агро» вперше посіяв 300 га на Західному кластері і вже зібрав з середньою врожайністю 60 т/га.

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/chystyj-prybutok-z-odnogo-gektaru-czukrovyh-buryakiv-skladaye-1-tys-i-bilshe
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати