Держгеокадастр оприлюднюватиме інформацію про здійснення інженерами-землевпорядниками повноважень державних кадастрових реєстраторів

Держгеокадастр оприлюднюватиме інформацію про здійснення інженерами-землевпорядниками повноважень державних кадастрових реєстраторів
Фото: з відкритих джерел

Держгеокадастр запроваджує оприлюднення інформації про стан здійснення сертифікованими інженерами-землевпорядниками повноважень державних кадастрових реєстраторів у рамках виконання пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру (ДЗК) відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками в умовах воєнного стану.

Про це повідомила пресслужба Держгеокадастру.

Публічність моніторингу здійснення сертифікованими інженерами-землевпорядниками повноважень державних кадастрових реєстраторів передбачено Державною антикорупційною програмою на 2023–2025 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2023 року № 220.

На сьогодні 36 сертифікованих інженерів-землевпорядників отримали доступ до ДЗК для здійснення повноважень державних кадастрових реєстраторів, з них 5 фахівців – уже здійснюють відповідні функції. Наразі сертифіковані інженери-землевпорядники уже опрацювали 33 заяви, 17 заяв перебувають в опрацюванні.

З актуальною інформацією про стан здійснення відповідних повноважень сертифікованими інженерами-землевпорядниками в рамках виконання пілотного проекту у розрізі поданих заяв можна ознайомитися на вебсайті Держгеокадастру у розділі «Ведення Державного земельного кадастру» за посиланням https://is.gd/66xCGp. Інформація оновлюватиметься щотижнево.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2023 р. № 766 «Деякі питання відновлення пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками в умовах воєнного стану» відновлено реалізацію пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками, запровадженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1438 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками».

Перегляди: 8
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/derzhgeokadastr-oprylyudnyuvatyme-informacziyu-pro-zdijsnennya-inzheneramy-zemlevporyadnykamy-povnovazhen-derzhavnyh-kadastrovyh-reyestratoriv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати