Tempo950x100

Tempo300x100

Експерт розповів, що відбувається на ринку кукурудзи в Україні

Експерт розповів, що відбувається на ринку кукурудзи в Україні
Фото: з відкритих джерел

Жнива ще тривають, але поточна статистика свідчить що Україна може розраховувати на 30+ млн т врожаю кукурудзи. Про це розповів директор консалтингово-аналітичної компанії Barva-Invest Юрій Гаврилюк, пише Kurkul.com.

«А зважаючи на інші чинники, такі як тенденція до підвищення врожайності наприкінці жнив, доуточнення площ, захід у найродючіші області, ми очікуємо що кінцевий показник складе 31,4 млн т», — додав експерт.

Image 17

Головним питанням у майбутньому буде те, скільки Україна зможе експортувати.

«І відповідь криється не лише в логістичних максимумах всіх наших напрямків експорту, а й у бажанні фермерів продавати на поточних цінових рівнях», — пояснив Юрій Гаврилюк.

Як він зазначив, на основних напрямках у світових експортерів ціни на кукурудзу за останні 2-3 місяці практично незмінні. В Україні ж ціна зросла зі $120/т до $150/т CPT порт.

Image 18

«Насправді ціна зросла не через підвищений попит, а через те, що вдалось оптимізувати витрати, які були до того у торгових компаній», — додав Юрій Гаврилюк.

Він також додав, що на суперспоті зараз платять $146-151/т, що вже «не рахується» на частину напрямків і є прямими втратами для трейдерів.

Перегляди: 70
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ekspert-rozpoviv-shho-vidbuvayetsya-na-rynku-kukurudzy-v-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати