Неодноразова безоплатна приватизація землі: Лещенко анонсував оприлюднення нових фактів

Неодноразова безоплатна приватизація землі: Лещенко анонсував оприлюднення нових фактів
Фото: [:uk]????????????????????????????????????[:]

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко презентував на базі Національної інфраструктури геопросторових даних інформацію про тих громадян, яких всупереч закону неодноразово скористалися правом безоплатної приватизації землі.

«Усі охочі в режимі реального часу на геопорталі відкритих даних можуть ознайомитися з усім пакетом інформації про громадян, які могли до 5-ти разів скористатися правом безоплатної приватизації: кадастровими номерами та правовстановлюючими документами. Це перша хвиля відповідних даних із точки зору приватизації. Далі справа – за правоохоронними органами. Безумовно, той, хто зловживав своїм правом безоплатної приватизації, нестиме юридичну відповідальність.», – зазначив Роман Лещенко.

Міністр додав, що невдовзі будуть оприлюднені нові факти порушень земельного законодавства України. «Окремо хочу сказати, що за цей період нам вдалося повернути незаконно відчужені землі Міністерству оборони. Йдеться про території військових містечок, аеродромів. А також повернення земель природно-заповідного фонду, водного фонду та лісогосподарського призначення», – резюмував Роман Лещенко.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/hto-neodnorazovo-skorystavsya-pravom-bezoplatnoyi-pryvatyzacziyi-zemli-oprylyudneno-informacziyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати