Jacto оголошує про нову сферу у Бразилії, орієнтовану на послуги з рішеннями для сільського господарства 4.0

Jacto оголошує про нову сферу у Бразилії, орієнтовану на послуги з рішеннями для сільського господарства 4.0
Фото: з відкритих джерел

Jacto представляє “Jacto Next” на бразильському ринку, нову сферу діяльності компанії, відповідальну за комерціалізацію та надання спеціалізованих послуг для виробництва. Мета Jacto Next – запропонувати фермеру об’єднані та комплексні рішення, які роблять Сільське Господарство 4.0 життєздатним, спрощуючи впровадження нових технологій та допомагаючи досягти високого рівня продуктивності, якості та сталості у своєму бізнесі.

«Подібно до Індустрії 4.0, четверта революція в сільському господарстві потребує впровадження цифрових технологій у сільськогосподарських об’єктах, щоб бути швидшими, мати більшу автономію, зв’язок та інтеграцію у виробничі та управлінські процеси. За цим сценарієм ми все частіше отримуємо запити запропонувати інтегровані та повні цифрові рішення для сільськогосподарських об’єктів, які роблять це можливим», – пояснює Фернандо Гонсалвес, генеральний директор Jacto. “З запуском сфери послуг Jacto Next ми посилили свою мету – служити фермеру продуктами, інформацією та послугами. Сучасне сільське господарство запитує нові інструменти, що дозволяють повністю розкрити свій потенціал”, – додає він.

Рік тому Jacto запустла в Бразилії свою Цифрову Екосистему, яка за допомогою додатку Jacto Connect об’єднала чотирьох важливих учасників у сільськогосподарському середовищі: фермера, бізнес-екосистему, інформаційні системи та всі “речі”, що є у сільськогосподарському обєкті.

У цьому контексті бізнес-екосистема включає торгових посередників, партнерів та громади у виробничих процесах та поза виробництвом; інформаційні системи – це платформи, додатки та інші інтегративні рішення; а “речі”, що знаходяться у виробничому процесі, – це машини, ділянки, датчики, посіви, ґрунт, дрони, метеостанції тощо.

Таким чином, Jacto Connect була розроблена з метою забезпечення простору для інтеграції цих чотирьох елементів сільськогосподарського середовища, пропонуючи безкоштовно або за передплатою різні послуги, що надаються Jacto та іншими ринковими партнерами.

Тепер, із Jacto Next, компанія робить ще один стрибок у своїй пропозиції послуг для сільського господарства 4.0.

Jacto надає ринку послуги, що дозволяють повністю забезпечити ферму цифровими технологіями, рішеннями для покриття сигналу інтернет, інструментами, підключення багатофункціональних машин, датчиків, метеостанцій, дронів, супутникових знімків та програмного забезпечення для моніторингу та управління операціями. Нова сфера також пропонує послугу передплати на сигнал корекції GPS.

Одночасно з цим розробляються і найближчим часом будуть доступні інші послуги, такі як спеціалізоване навчання, спеціальні операції з дронами та автономними транспортними засобами, оперативний та агрономічний консалтинг, а також Інтелектуальна Розвідка для покращення здоров’я рослин, включаючи шкідників, хвороби та стан поживності ґрунту.

“Місія Jacto Next полягає в тому, щоб бути спеціалізованим постачальником надійних наскрізних рішень, з власними технологіями та технологіями партнерів, в інтегрованому вигляді, з високою якістю і, в той же час, у простий і прозорий спосіб” , – каже Феліппе Антонелле Гонсалвес, менеджер з бізнесу Jacto Next.

EKOS: програмне забезпечення Jacto для управління сільськогосподарськими операціями

Одним із важливих моментів поточного асортименту послуг, представлених у Jacto Connect, що продаються та надаються Jacto Next, є EKOS, програмне забезпечення Jacto, яке дозволяє інтегрувати рішення для впровадження цифрових технологій в полі та візуалізації інформації.

EKOS був розроблений для управління всіма сільськогосподарськими операціями, що пов’язані із зерновими культурами, волокнами, плодовими культурами та енергією, за допомогою багатофункціонального онлайн моніторингу, покращеної операційної ефективності та всієї інформації як на долоні для швидкого та точного прийняття рішень. Програмне забезпечення створює карти, керує робочими замовленнями, формує показники ефективності та експлуатаційної продуктивності та забезпечує звіти для детальної роботи на екрані пристрою.

«За допомогою програмного забезпечення EKOS виробник має повний онлайн огляд діяльності та сільськогосподарських операцій, що відбуваються на сільськогосподарському об’єкті. Він може слідкувати за ходом робіт і отримувати повідомлення в разі зупинки машин, максимальної робочої швидкості, а також отримувати інші різноманітні оперативні попередження, які можна налаштувати», – завершує Фелліпе.

Результати в Полі

Трансформація в цифровому контексті в полі приносить дуже конкретні потреби, щоб Сільське господарство 4.0 могло показати свій потенціал та можливості.
Зважаючи на цей сценарій, AMAGGI (Група AMAGGI – велика бразильська товарна компанія, що займається соєвою промисловістю, найбільший у світі приватний виробник сої) працює над забезпеченням правильного середовища для цих нових технологій вже більше десяти років, вивчаючи, сприяючи та розвиваючи партнерство з використанням нових цифрових технологій. Починаючи з 2019 року, деякі ферми групи користуються послугами Сільського Господарства 4.0, підключаючи машини та здійснюючи детальне управління всіма операціями з сервісними рішеннями Jacto.

«Працювати в партнерстві у пошуках інноваційних рішень проблем в полі вже є частиною культури AMAGGI», – резюмує керівник відділу інновацій компанії Леонардо Маггі.

За словами Рікардо Морейри, менеджера з контролю за виробництвом в AMAGGI, попит, викликаний цифровою трансформацією, впливає на спосіб управління бізнесом, який повинен бути спритним і наполегливим, і ця спритність представляє виграш у сільськогосподарських операціях.

«Вся ця еволюція змусила нас розглянути питання мінімізації помилок і часу на прийняття рішень, і відкрила нам нову перспективу оцінки процесів, впроваджених в полі. Зараз ми маємо системний погляд у реальному часі на дії наших машин, діючи за операційними, кліматичними та агрономічними прогнозами, надісланими заздалегідь через Замовлення на обслуговування. Ми розуміємо, що це принесе більший виграш у експлуатаційних показниках та збільшить нашу сільськогосподарську продуктивність. Оцінки та інсайти дозволяють пом’якшити помилки та роблять весь процес сталішим», – пояснює Морейра

Це контекст, в якому була розроблена EKOS: щоб технологія забезпечувала клієнта інформацією та інсайтами, які без її використання були б неможливими.

«Завдяки телеметричним даним ми змогли зменшити до 80% площі перекриття в процесі обприскування. У цьому випадку, як виробник сої та бавовни, заощадження пестицидів сягнуло 120 тис доларів на рік на кожні 1000 га», – додає Антонель з Jacto.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/jacto-ogoloshuye-pro-novu-sferu-u-brazyliyi-oriyentovanu-na-poslugy-z-rishennyamy-dlya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати