LOZOVA MACHINERY підбивають підсумки сезону в Європі

LOZOVA MACHINERY підбивають підсумки сезону в Європі
Фото: з відкритих джерел

LOZOVA MACHINERY підбивають підсумки агросезону в Європі. За 2021 рік вдалося значно розширити номенклатуру продукції, що поставляється, а також збільшити продажі до Німеччини, Польщі, Молдови та Литви більш ніж на 40 %.

Незмінним лідером з продажу на європейському ринку залишаються дискові борони DUCAT із різною шириною захвату. Найбільшим попитом ця лінійка користується у Литві, Молдові, Польщі та Німеччині. Як відзначають місцеві аграрії, дискові борони українського виробництва відрізняються високою продуктивністю та якісною ресурсоощадною обробкою, у порівнянні з дорогими аналогами інших світових брендів. Особливо вражає незаперечна перевага – принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ». Для аграріїв важливо, щоб техніка була максимально довго в роботі без додаткового сервісного обслуговування, що забезпечує лінійка DUCAT.

дукат-8.jpg

У порівнянні з 2020 роком, компанія розширила номенклатуру продукції, що продається в Європу. Цього року стартували продажі зубопружинної борони LIRA із шириною захвату 15 та 24 м у країнах ЄС. Легендарна борона LIRA, яка вже майже два десятки років має великий попит, зустрічала обмеження при постачанні до Європи через стандартні для нашої країни транспортні розміри (4 м). Але після модернізації транспортна ширина LIRA повністю відповідає європейським стандартам і становить 3 метри.

лира-21м.JPG

Крім Франції та балканських країн, польські аграрії також відкрили для себе та успішно випробували на своїх полях ротаційні борони DINAR, які здійснюють обробіток ґрунту на високих сходах, не травмуючи їх. За результатами року техніка успішно зайшла на ринок, і прогнозується подальша успішна реалізація лінійки.

IMG_7779.jpg

Додамо, що за результатами маркетингового дослідження прогнозується попит і на шлейф-борони LARI серед європейських аграріїв, які вже цікавляться лінійкою. Тому компанія активно займається просуванням борін, щоб допомогти аграріям розпочати новий весняний сезон у строк. Машини першими виходять у поле за будь-якої погоди, і навіть в’язкий вологий ґрунт для них не перешкода, знаряддя легко його долають. А 16 рядів ромбоподібних зубів визнані одними з найзносостійкіших і найнадійніших на ринку (що підтверджують незалежні експертизи).

IMG_0565.CR2.jpg

У планах на наступний рік у компанії відзначають активну роботу з додаткового освоєння таких ринків, як Румунія, Угорщина та Франція (звичайно, зі збереженням темпів розвитку в інших країнах).

На початку року LOZOVA MACHINERY візьмуть участь у «AGRITECHNICA-2022», наймасштабнішій і найочікуванішій агропромисловій події. Компанія готує яскраву експозицію, яка продемонструє зростання та розвиток українського сільгоспмашинобудування.

Нагадаємо, що у 2021 році LOZOVA MACHINERY випустили низку топових новинок та провели широку модернізацію наявних лінійок. Наступного сезону очікується значне збільшення присутності техніки на європейському ринку – більш ніж у 2 рази.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/lozova-machinery-pidbyvayut-pidsumky-sezonu-v-yevropi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати