Марафон знижок: де купити українські товари дешевше?

Марафон знижок: де купити українські товари дешевше?
Фото: з відкритих джерел

За рік війни в Україні майже на всі товари зросли ціни. Особливо це стосується тих, які доставляють із-за кордону. В той же час українські виробники пропонують нашим громадянам значні знижки. Онлайн-супермаркет товарів для саду, огороду та дому Agro-Market запустив марафон знижок для клієнтів. Зокрема на продукти харчування оптом, мясные консервы, побутову хімію, добрива, насіння, саджанці.

Що пропонує онлайн-супермаркет?

Продукти харчування оптом

На ваш вибір пропонується вода питна «Карпатська джерельна» (13 грн за 1 л), як відмінний спосіб вгамувати спрагу та відновити водний баланс організму. Це джерело розташоване в Карпатах, на глибині 90 метрів. Її складі присутні такі корисні речовини: кальцій, калій, магній та натрій. Тому вона рекомендована для щоденного вживання. Чи придбати банку згущеного молока ірискою ТИ «ПМКК» (58 грн за 370 грам), виготовленого за традиційною технологією із тепловою обробкою. Це смачний та корисний продукт, який вживається самостійно або додається у кулінарні шедеври можна знайти тут https://agro-market.net/catalog/cat/produkty_pitaniya/.

Добрива

В розділі пропонується біо каталізатор зростання «Корневін агр» (вартість всього 60 грн за 20 грам). Це проривна формула добрив від лімітованої лінійки «AGRO-X». Ідеально підібрані пропорції всіх мікроелементів дозволять поліпшити зростання і врожайність рослини до супер показників. Або ж комплексне добриво для фермерів NPK (305 грн за 2,5 кг) – це універсальний комплекс, який може використовуватися протягом усього періоду вегетації, забезпечує ріст та розвиток плодів, насіння в овочевих, ягідних, плодових, зернових, технічних та баштанних культурах.

Насіння

Ви можете придбати моркву «Червоний велетень» (10 грн за 5 грам) – пізньостиглий урожайний сорт моркви, виведений в Німеччині. Сорт чудово підходить для тривалого зберігання – плоди можуть до березня не втратити соковитість та поживність. Чи насіння дині «Насолода» (6 грн за 1,5 грам) – ранньостиглий сорт. Від сходу до початку дозрівання плодів необхідно 66-72 днів. Диня хрустка, соковита, солодка.

Саджанці

В розділі можна вибрати, наприклад, саджанець преміального сорту червоної яблуні «Голубка» (110 грн за один саджанець). Це один із новітніх зимових сортів з винятковою якістю плодів, селекційно відібраний нащадок родини Делішес. Сорт яблуні «Голубка» вирізняється високою врожайністю, великими красивими плодами темно-червоного кольору і соковитою, кисло-солодкою м’якоттю білого кольору з ніжним відтінком салатового.

Побутова хімія

Гель для миття посуду «Алое Вір» ТМ Clean House (36 грн за 500 мл) – це екологічний засіб для миття посуду. Завдяки збалансованому складу він чудово очищає посуд від забруднення та ефективно розщеплює жир навіть у холодній воді. Легко змивається та додає блиску чистому посуду. Або ж ви можете придбати засіб для прочищення труб ТМ «Clean House» (33 грн за 80 грам). Він знищує наліт бруду із труб та сифонів, нейтралізує неприємні запахи, знищує мікроби, ефективно розчиняє волосся, папір, чайну заварку, залишки їжі, жири. Водночас засіб абсолютно безпечний для всіх видів водопроводів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/marafon-znyzhok-de-kupyty-ukrayinski-tovary-deshevshe
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати