Мінагрополітики працює над тим, щоб молоко для школярів було якісним і безпечним

Мінагрополітики працює над тим, щоб молоко для школярів було якісним і безпечним
Фото: з відкритих джерел

Досвід впровадження програм «Шкільне молоко» у європейських країнах  обговорили учасники круглого столу «Молоко та молочні продукти в моделі здорового харчування школярів».  Захід відбувся в рамках відзначення Всесвітнього дня шкільного молока «World School Milk Day».

З вітальним словом до учасників звернувся перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Він зауважив, що Україна в процесі євроінтеграції запроваджує найкращі практики ЄС. Одна з таких – доступність молочної продукції для школярів.

«Повноцінне здорове харчування  – визначальний фактор для того, щоб нація була здоровою і діти росли здоровими. Тому важливо, щоб молоко для дітей було доступним, безпечним і якісним. Ми сподіваємося, що в перспективі в Україні  буде запроваджена національна програма щодо шкільного молока», – зазначив Тарас Висоцький.

Перший заступник міністра повідомив, що Мінагрополітики працює над тим, щоб молоко було якісним і безпечним, в тому числі, для школярів. За його словами, в Україні є багато підприємств, що виробляють молоко екстракласу. І його якість щороку покращується.

Захід проводиться за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія). 

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/minagropolityky-praczyuye-nad-tym-shhob-moloko-dlya-shkolyariv-bulo-yakisnym-i-bezpechnym
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати