Між портами Ізмаїла і Констанци запустили контейнерні перевезення

Між портами Ізмаїла і Констанци запустили контейнерні перевезення
Фото: з відкритих джерел

Українські приватні компанії “Ітеріс” та United Global Logistics спільно з державним стивідором “Ізмаїльський морський торговельний порт” запустили новий фідерний сервіс між Україною та Румунією.

Контейнеровоз T-MOON 14 березня доставив до Ізмаїла першу партію контейнерів з румунського порту Констанца, повідомила ЦТС експедиторська компанія “Ітеріс”.

Судно T-MOON буде заходити в порти Ізмаїл та Констанца в середньому один раз на тиждень. Один круговий рейс триває близько 6-8 діб, в один бік – близько 3-4 діб, залежно від погодних умов.

Наразі новий фідерний маршрут обслуговує один контейнеровоз. “Подальше збільшення флоту на лінії залежатиме від об’ємів перевезень”, – повідомила пресслужба компанії “Ітеріс”.

Фідерний маршрут Констанца – Ізмаїл відкритий для прийняття контейнерів усіх контейнерних ліній. Судно T-MOON здатне перевести за один рейс в один бік до 170 контейнерів, в тому числі 20- та 40-футових, а також реф-контейнери.  З порту Ізмаїл контейнери можуть доставлятись до інших міст України за допомогою автомобільного та залізничного транспорту.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/mizh-portamy-izmayila-i-konstanczy-zapustyly-kontejnerni-perevezennya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати