Tempo950x100

Tempo300x100

Молдова ввела ліцензування імпорту трьох сільгоспкультур

Молдова ввела ліцензування імпорту трьох сільгоспкультур
Фото: з відкритих джерел

Комісія з надзвичайних ситуацій Республіки Молдова своїм розпорядженням ввела з 27 грудня режим ліцензування імпорту до країни деяких зернових та олійних культур, повідомляє пресслуба Мінсільгоспу РМ.

Як уточнюється, протягом найближчих трьох місяців імпорт до Молдови пшениці, кукурудзи та насіння соняшнику буде дозволено лише на підставі ліцензії. Заявки на видачу імпортних ліцензій розглядатиме комісія, створена з представників Міністерства сільського господарства та харчової промисловості, Міністерства економічного розвитку та цифровізації, Національного агентства з безпеки харчових продуктів, а також представників професійних організацій.

«Цей захід було вжито для стабілізації цін на зерно та захисту місцевих виробників. Таким чином, створюється можливість для вітчизняних виробників реалізувати свій урожай, який зберігається, і отримати конкурентні переваги», – пояснюється у повідомленні.
Також зазначається, що ліцензії на імпорт матимуть право отрbмати лише юридичні та фізичні особи, які здійснюють господарську діяльність у сфері виробництва олії та рослинних жирів, продуктів перемелу, препаратів для годівлі сільськогосподарських тварин та племінних тварин.

«До заяви про видачу ліцензії на імпорт необхідно додавати документи, що підтверджують необхідність поповнення запасів вказаних культур», – додали в міністерстві.

Джерело: АПК-Інформ

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/moldova-vvela-liczenzuvannya-importu-troh-silgospkultur
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати