На кордоні з Польщею збільшилася передача зернових вагонів, а з Румунією – скоротилась

На кордоні з Польщею збільшилася передача зернових вагонів, а з Румунією – скоротилась
Фото: з відкритих джерел

У перший тиждень квітня Укрзалізниця зафіксувала збільшення передачі зерновозів на кордоні з Польщею. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій Ткачов. 

Станом на 8 квітня на прикордонних переходах із Польщею показник середньодобової передачі вагонів із зерном збільшився на 6,6% до показника березня і становив 83,43 вагонів на добу.

Незначне зростання зафіксовано також на кордоні з Угорщиною – на 4,5% до 37,15 ваг/доба.

Натомість суттєве скорочення показника передачі зерновозів за перший тиждень квітня зафіксоване на прикордонних переходах із Румунією – на 32,5% до 45,57 ваг/доба.

Загальний показник середньодобової передачі зернових вантажів + жмихи станом на 8 квітня становить 285 ваг/доба. Протягом семи діб квітня показник зменшився на 22 ваг/доба, або на 7,17%.

За словами Ткачова, загальна тенденція до зменшення передачі вагонів зі зерном на сухопутних переходах зберігається. При цьому передачі вантажів нічого не заважає, прикордонні залізничні переходи працюють в штатному режимі.

Джерело: biz.liga.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-kordoni-z-polshheyu-zbilshylasya-peredacha-zernovyh-vagoniv-a-z-rumuniyeyu-skorotylas
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати