На Рівненщині будують велику птахофабрику

На Рівненщині будують велику птахофабрику
Фото: з відкритих джерел

Агрокорпорація «Крупець» завершує будівництво птахофабрики, де вирощуватиме 400 000 курок-несучок із перспективою подальшого експорту продукції до ЄС.

Про це повідомив голова Рівненської обласної військової адміністрації (ОВА) Віталій Коваль.

Будівельний майданчик площею понад 6 га розташований на місці колишньої занедбаної ферми в с. Ситне Дубенського району. Роботи виконує місцева будівельна компанія «Реноме-Євробуд». Запуск підприємства заплановано на листопад 2023 року. Птахофабрику планують сертифікувати за європейськими стандартами для подальшого експорту продукції до ЄС.

На птахофабриці буде створено понад 20 високооплачуваних робочих місць. Очікується, що до місцевої Крупецької громади вона щорічно перераховуватиме близько 3 млн грн податків.

Агрокорпорація «Крупець» працює із земельним банком у 7000 га, спеціалізуються на вирощуванні сільськогосподарських культур, виробництві курячих яєць, м’яса бройлерів, комбікормів, сушінні та зберіганні зерна.

У структурі агрокорпорації є елеваторно-сушильні комплекси для одночасного зберігання 60 тис. тонн зерна, комбікормовий та олійноекстракційний заводи, лінія з переробки сої, чотири птахокомплекси.

Джерело: mind.ua

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-rivnenshhyni-buduyut-velyku-ptahofabryku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати
1