Національна інфраструктура геопросторових даних стала реальним інструментом для бізнесу і державних органів

Національна інфраструктура геопросторових даних стала реальним інструментом для бізнесу і державних органів
Фото: з відкритих джерел

Система геопросторових даних стане базою для ефективного прийняття органами державної влади рішень та задоволення потреб суспільства в усіх видах географічної інформації. 

На цьому наголосив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час онлайн-привітання на пʼятій міжнародній науково-практичній конференції «Інфраструктура геопросторових даних: геоінформаційне забезпечення містобудування та відновлення України».

«Національна інфраструктура геопросторових даних стала реальним інструментом для бізнесу і  державних органів. Доступ до різноманітних даних дозволяє швидше проаналізувати інформацію і приймати відповідні рішення. Система вже функціонує, і важливо, щоб вона  наповнювалася далі», – зазначив Микола Сольський.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик під час виступу на конференції наголосив, що ще п’ять років тому використання геоінформаційних технологій для державних органів  було неможливим. Сьогодні – це необхідність. Наразі можна спостерігати, що НІГД впевнено переходить на новий рівень – точніших, якісніших даних, які використовуються у практичних кейсах. Для прикладу, це напрацювання, пов’язані з розмінуванням, коли геоінформаційні системи допомагають значно прискорити зазначений процес.

“Це ті аспекти, завдяки яким ми формуємо кращий світовий досвід, якого, звісно, не хотілось би мати. Водночас, беручи до уваги той факт, що навіть Міністерство відновлення є одним із співорганізаторів сьогоднішньої конференції, формується чітке усвідомлення, що геоінформаційні системи відіграють надзвичайно важливу роль у визначенні наслідків повномасштабного вторгнення та післявоєнного відновлення української інфраструктури. Це той момент, коли ми маємо можливість використовувати їх аби зробити процес впорядкованим та ефективним”, – наголосив заступник міністра агрополітики.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/naczionalna-infrastruktura-geoprostorovyh-danyh-stala-realnym-instrumentom-dlya-biznesu-i-derzhavnyh-organiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати